Opinie

W wolnej chwili podziel się z nami swoją opinią, tym samym pomożesz nam usprawnić funkcjonowanie firmy w przyszłości.

Dziękujemy

Dawid
Warszawa
Fachowo i na temat. Profesjonalna i szybka wycena. Krótki czas oczekiwania na szafę i bardzo sprawny montaż. Super !
(doskonale)
Beata i Bartosz
Warszawa - Bielany
Z wielkim uznaniem oceniamy niezwykle profesjonalną i merytoryczną konsultację oraz pomoc, której udzieliła nam pani, pracująca w biurze Państwa firmy, mieszczącym się w Auchan Łomianki. Doceniamy również wysoką kulturę osobistą oraz życzliwość pani. Bardzo dziękujemy! Panowie, którzy dokonali w lipcu montażu szafy w sypialni oraz innych mebli w przedpokoju naszego mieszkania, wykonali swoją pracę bardzo sprawnie, profesjonalnie,z dużą dbałością o szczegóły; byli znakomicie przygotowani. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości oraz estetyki mebli, zamontowanych przez panów w naszym domu. Podziękowania należą się również właścicielowi firmy, który bardzo kompetentnie udzielił nam rad i dokonał pomiarów, poprzedzających montaż. Z pełnym przekonaniem polecić możemy usługi tej firmy.
(bardzo dobrze)
Anna
ŁOMIANKI
Profesjonalna obsługa i dobra wycena . Pani Katarzyna z punktu w Łomiankach wykazała się niesamowita cierpliwością by zaprojektować szafę wedle mojego życzenia. Polecam Wszystkich i życzę Powodzenia.
(doskonale)
Agata
Warszawa
Pan doradca z salonu przy ul Modlińskiej profesjonalnie i umiejętnie wykonał projekt i wycenę mojej szafy. Jestem bardzo wdzięczna Panu Bartkowi za profesjonalne doradztwo A także jestem zadowolona z Pana który dokonał pomiarow w moim mieszkaniu. Polecam i będę polecać tą firmę Wszystkim znajomym. Niebawem wrócę po kolejne szafy. Pozdrawiam.
(doskonale)
Ania
Warszawa Białołęka

To nasza kolejna już zabudowa wykonana przez "Twoją Szafę". Pierwsza była szafa, teraz garderoba i łazienka. I ponownie jestem zachwycona. Wszelkie moje uwagi zostały uwzględnione, Pani Sylwia cierpliwie przyjmowała każdą moją ingerencję, projekty były wielokrotnie zmieniane, a mimo to wszystko przebiegło sprawnie. Kontakt z klientem wzorowy. Panowie montujący wszystko poskładali perfekcyjnie. A na koniec pięknie po sobie posprzątali. Pełen profesjonalizm na każdym etapie. Materiały solidne. Jestem baaardzo zadowolona. Szczerze polecam firmę. I sama jeszcze na pewno nie raz skorzystam.

(Wybierz ocenę)
Kontakt

Twoja Szafa
ul. Modlińska 8
03-216 Warszawa

tel.: 600-11-00-11
pon-sob: 9.00-21.00
nd (robocze): 9.30-19.30
e-mail: twoja_szafa@interia.com

Punkty ekspozycyjne

AUCHAN Modlińska
ul. Modlińska 8 Warszawa
tel.: 600-11-00-11

 

 


AUCHAN Łomianki
ul. Brukowa 25 Łomianki
tel.: 600-69-00-69

© Twoja Szafa - All Rights Reserved.