Opinie

W wolnej chwili podziel się z nami swoją opinią, tym samym pomożesz nam usprawnić funkcjonowanie firmy w przyszłości.

Dziękujemy

Anna
ŁOMIANKI
Profesjonalna obsługa i dobra wycena . Pani Katarzyna z punktu w Łomiankach wykazała się niesamowita cierpliwością by zaprojektować szafę wedle mojego życzenia. Polecam Wszystkich i życzę Powodzenia.
(doskonale)
Agata
Warszawa
Pan doradca z salonu przy ul Modlińskiej profesjonalnie i umiejętnie wykonał projekt i wycenę mojej szafy. Jestem bardzo wdzięczna Panu Bartkowi za profesjonalne doradztwo A także jestem zadowolona z Pana który dokonał pomiarow w moim mieszkaniu. Polecam i będę polecać tą firmę Wszystkim znajomym. Niebawem wrócę po kolejne szafy. Pozdrawiam.
(doskonale)
Ania
Warszawa Białołęka

To nasza kolejna już zabudowa wykonana przez "Twoją Szafę". Pierwsza była szafa, teraz garderoba i łazienka. I ponownie jestem zachwycona. Wszelkie moje uwagi zostały uwzględnione, Pani Sylwia cierpliwie przyjmowała każdą moją ingerencję, projekty były wielokrotnie zmieniane, a mimo to wszystko przebiegło sprawnie. Kontakt z klientem wzorowy. Panowie montujący wszystko poskładali perfekcyjnie. A na koniec pięknie po sobie posprzątali. Pełen profesjonalizm na każdym etapie. Materiały solidne. Jestem baaardzo zadowolona. Szczerze polecam firmę. I sama jeszcze na pewno nie raz skorzystam.

(Wybierz ocenę)
Aneta
Warszawa, ul. Marywilska
Firma została mi polecona przez innego zadowolonego klienta. Pani z salonu przy ul.Modlińskiej (pomimo widocznego ogromnego obciążenia pracą) kompetentnie wykonała projekty szafy do pokoju i do przedpokoju oraz dokonała wstępnej wyceny. Pomimo obaw związanych z nierzetelnością wielu firm na rynku złożyłam zamówienie (niestety mam już doświadczenie z firmami, które świadomie próbują wlepić klientowi wadliwe produkty, co uważam za karygodne). Panowie sprawnie zmontowali szafy. Przy montażu szafy w przedpokoju okazało się, że półki są za płytkie. Panowie nie próbowali udawać cwaniaków i nie próbowali wmawiać mi, że tak powinno być, właśnie dlatego, z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę. Półki zostały szybko i bez problemów wymienione, co w moich oczach (jako klienta) świadczy o uczciwości i rzetelności firmy - a to dla klientów jest najważniejsze. Dlatego też nie wykluczam złożenia kolejnego zamówienia w przyszłości. Firma powinna być dumna z takich pracowników, bo to oni podwyższają jej renomę i napędzają klientów.
(doskonale)
Tadeusz
Warszawa Białołęka

Pierwszy kontakt z handlowcem/projektantem wykazał mi profesjonalność Firmy - uwzględnia się każde życzenia Klienta, umiejętnie doradza, sugeruje rozsądne rozwiązania i od razu mam wycenę projektu, a to ważne! Ceny bardzo rozsądne, nie przesadzone. Z tą Firmą warto realizować swoje plany zagospodarowania własnego lokum. Ja tak zrobię. Tadeusz

(doskonale)
Kontakt

Twoja Szafa
ul. Modlińska 8
03-216 Warszawa

tel.: 600-11-00-11
pon-sob: 9.00-21.00
nd: 9.30-19.30
e-mail: twoja_szafa@interia.com

Punkty ekspozycyjne

AUCHAN Modlińska
ul. Modlińska 8 Warszawa
tel.: 600-11-00-11

 

 


AUCHAN Łomianki
ul. Brukowa 25 Łomianki
tel.: 600-69-00-69

© Twoja Szafa - All Rights Reserved.