Meble na wymiar zamówione w Warszawie

Meble na wymiar zamówione w Warszawie

 

Meble na wymiar zamówione w Warszawie z powodzeniem spełniają wymagania osób, które poszukują wyposażenia idealnie dostosowanego pod konkretne pomieszczenia. Takie konstrukcje doskonale sprawdzają się we wnętrzach o nieregularnej powierzchni, nieustawnych oraz problematycznych w aranżacji. Szafy przygotowane przez doświadczonych stolarzy cechują się wysoką trwałością i estetyką wykonania, a przy tym są całkowicie unikalne. W Warszawie meble pod wymiar jest w stanie zrealizować firma Twoja Szafa.

Spis treści
Indywidualny projekt
Dopasowanie do przestrzeni
Nowoczesne projekty
Ursus
Targówek
Wola
Ceny
Oferta firmy Twoja Szafa

 

Czym się wyróżniają meble na wymiar zamówione w Warszawie?

Meble na wymiar zamówione w Warszawie są w pełni spersonalizowane. Oznacza to, że ich projekt powstaje w oparciu o indywidualne wymagania klienta. Niezależnie od oczekiwanych rozwiązań, takie meble pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni pomieszczeń oraz stworzenie wyjątkowo funkcjonalnej zabudowy. Takie rozwiązanie nie jest możliwe w przypadku wyposażenia ze sklepów, opracowywanego w oparciu o fabryczną konstrukcję. Meble przygotowane na zamówienie da się z powodzeniem dopasować do kłopotliwych obszarów wnętrz, takich jak wnęki, skosy czy narożniki.

 

Indywidualny projekt

Meble na wymiar w Warszawie zawsze powstają w oparciu o indywidualny, całkowicie oryginalny projekt. W zależności od potrzeb, klient może skonsultować z projektantem stworzenie wyposażenia optymalnie dopasowanego pod względem funkcjonalności. W ten sposób meble spersonalizować można pod kątem praktyczności, a także stylistyki. Takie rozwiązanie nie występuje w przypadku gotowego wyposażenia, które wykonywane jest masowo i musi spełniać pewne kryteria uniwersalności dla wielu grup nabywców. W przeciwieństwie do mebli na zamówienie, nie da się w tym przypadku zadecydować o wyborze konkretnych materiałów, wykończeń czy rozwiązań konstrukcyjnych.

 

Dopasowanie do przestrzeni

Meble na zamówienie w Warszawie mogą być optymalnie dopasowane do warunków aranżowanej przestrzeni. W przypadku zakupu wyposażenia gotowego, kwestia ta jest bardzo problematyczna. Wymaga zmierzenia poszczególnych elementów mebli, co często i tak okazuje się bezcelowe. Gotowe konstrukcje nie zawsze da się dopasować do konstrukcji wnętrza, przez co po zamontowaniu wystają one poza obrys ściany lub nie pokrywają całego wyznaczonego obszaru oraz ograniczają przestrzeń przeznaczoną do przemieszczania się. Zamawiając meble pod wymiar, zyskać można gwarancję idealnego zagospodarowania powierzchni o dowolnych parametrach. Dotyczy to np. szaf wnękowych, które pozwalają na stuprocentowe wykorzystanie obszarów wnękowych. Z pomocą zamówionego wyposażenia można też bez trudu zaaranżować powierzchnię pod skosami lub zaplanować zabudowę pod sam sufit, unikając przy tym powstawania nieestetycznych oraz niepraktycznych luk.

Kolorowe koszule w szafie

 

Nowoczesne meble na wymiar w Warszawie. Zamów z dowolnej dzielnicy, w tym Ursus, Targówek, Wola i inne

Nowoczesne meble na wymiar w Warszawie przeznaczone są zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak i biurowych. Możesz je zamówić z dowolnej dzielnicy stolicy (w tym Ursus, Targówek czy Wola) oraz z jej okolic. Pod wymiar zamówić wiele różnych elementów wyposażenia, które znacząco ułatwią przechowywanie dobytku. Z pomocą takich mebli da się odpowiednio zagospodarować przestrzeń salonu, sypialni, garderoby, gabinetu oraz wielu innych pomieszczeń, które wymagają maksymalnego wykorzystania powierzchni lub ukrycia ewentualnych nieregularności. W Warszawie wyposażenie tego typu zamawiane jest w praktycznie wszystkich dzielnicach - takich jak m.in. Ursus, Targówek czy Wola.

 

Ursus

Meble na wymiar w Warszawie w Ursusie cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Mieszkańcy tej dzielnicy często zamawiają różne elementy wyposażenia, ze szczególnym wskazaniem na regały czy pojemne szafy z drzwiami przesuwnymi lub uchylnymi. Meble te pozwalają na przechowywanie różnych przedmiotów, a jednocześnie umożliwiają maksymalne wykorzystanie przestrzeni biurowej. Z ich pomocą da się znacząco zaoszczędzić miejsce we wnętrzach mieszkań na poddaszach, których dzielnicy Ursus nie brakuje.

 

Targówek

Meble na wymiar w Warszawie na Targówku zamawiane są coraz częściej. W tej dzielnicy znajduje się wiele mieszkań w starszych kamienicach, które bywają stosunkowo trudne w zaaranżowaniu. Ich układ musi być bardzo starannie rozplanowany, co dotyczy zwłaszcza bardzo wąskich przedpokojów. W takich warunkach doskonale sprawdzą się indywidualnie zaprojektowane szafy z drzwiami przesuwnymi, najlepiej z odpowiednią ilością komór, półek i szuflad. Targówek jest dzielnicą zlokalizowaną w prawobrzeżnej części Warszawy, jednak w żadnym stopniu nie przeszkadza to w sprawnym i szybkim transporcie mebli.

 

Wola

Meble na wymiar w Warszawie na Woli często zamawiane są przez osoby, które chcą zaaranżować przestrzeń mieszkalną z pustymi narożnikami, wnękami czy skosami. Wiele lokali w tej dzielnicy urządzanych jest na poddaszach. Mimo słabej ustawności, po odpowiednim umeblowaniu pomieszczenia te z powodzeniem zamienić można w funkcjonalną garderobę czy pokój użytkowy. Wola jest jedną z najpopularniejszych dzielnic Warszawy, przez co chętnie osiedla się tam coraz więcej osób. Wiąże się to często z koniecznością znalezienia mebli, które spełnią wszystkie wymagania i potrzeby użytkowników.

 

Czy meble na wymiar w Warszawie mogą być tanie? Sprawdź ceny w firmie Twoja Szafa

Meble na wymiar w Warszawie tanio zamówić można w firmie Twoja Szafa. Prowadzimy działalność już od 1995 roku, nieustannie rozwijając nasze umiejętności i przyzwyczajając klientów do najwyższego standardu. W ofercie znaleźć można meble do wyposażania różnych pomieszczeń. Jesteśmy w stanie pomóc w zaaranżowaniu narożników, wnęk lub innych problematycznych obszarów odpowiednio zaprojektowaną szafą, a także przygotowujemy zabudowy pod skosami. Wszystkie projekty wykonujemy indywidualnie, w oparciu o potrzeby i wymagania klientów.

 

Ceny

Meble na wymiar w Warszawie ceny mają bardzo atrakcyjne, zwłaszcza jak na wyposażenie o tak wysokim standardzie konstrukcyjnym. Koszty naszych wyrobów są z reguły nieco wyższe, niż w przypadku gotowych produktów, nabywanych bezpośrednio w sklepie sieciowym lub salonie meblowym. Wynika to z lepszej jakości mebli, a także ich indywidualnego charakteru. Na cenę wyposażenia wykonanego pod wymiar wpływają rozmiary i układ, a także wykorzystane do produkcji materiały czy wybrany standard wykończenia. Z uwagi jednak na niskie marże, cennik w firmie Twoja Szafa jest wyjątkowo atrakcyjny dla klientów.

 

Oferta firmy Twoja Szafa

Gwarancją wysokiej jakości naszych mebli jest długa gwarancja, której udzielamy a okres nawet 7 lat. W produkcji wyposażenia wykorzystujemy wysokiej klasy materiały, takie jak lakierowane płyty MDF, forniry drewniane, wypełnienia rattanowe i bambusowe czy szkła lakierowane. Nasze meble wykonujemy w rozmaitych wariantach kolorystycznych i wykończeniowych, a także jesteśmy w stanie zaoferować zróżnicowany układ komór czy wymiary poszczególnych konstrukcji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Twoja Szafy, a także zachęcamy do składania zamówień na terenie Warszawy i okolic.

Kontakt

Twoja Szafa
ul. Modlińska 8
03-216 Warszawa

tel.: 600-11-00-11
pon-sob: 9.00-21.00
nd (robocze): 9.30-19.30
e-mail: twoja_szafa@interia.com

Punkty ekspozycyjne

AUCHAN Modlińska
ul. Modlińska 8 Warszawa
tel.: 600-11-00-11

 

 


AUCHAN Łomianki
ul. Brukowa 25 Łomianki
tel.: 600-69-00-69

© Twoja Szafa - All Rights Reserved.