Szafy na wymiar w Warszawie. Gdzie zamówić?

Szafa na wymiar w Warszawie

Szafy na wymiar w Warszawie to doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnych mieszkań, które swoim metrażem nie zawsze zaspokajają potrzeby właścicieli. Niewielkie pomieszczenia, trudne do zagospodarowania wnęki czy też niepraktyczne skosy - wszystkie te problemy rozwiązuje zamówienie szafy na wymiar. Jakie zalety ma to rozwiązanie i na co zwrócić uwagę, wybierając firmę, która stworzy szafę idealną?

Spis treści
Atuty tego rozwiązania
Jakość mebli na wymiar
Co wpływa na cenę?
Kiedy warto?
Komu zlecić wykonanie?

 

Jakie zalety ma szafy robione na wymiar w Warszawie?

Szafy tworzone na wymiar w Warszawie określane są mianem wyposażenia szytego na miarę potrzeb. Zarówno ich wielkość, struktura, jak i wygląd odzwierciedlają bowiem wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania. Nie ma tutaj mowy o jakichkolwiek kompromisach. Tego typu mebel może pokrywać całą ścianę - od podłogi aż po sufit. Nie pozostawi przy tym żadnych trudnych do zaaranżowania przestrzeni, jak często ma to miejsce w przypadku wyrobów gotowych. Przełoży się to nie tylko na jej praktyczność, ale również na większe walory estetyczne i łatwość utrzymania czystości. Szafa na wymiar będzie także idealnie funkcjonalna. To Ty decydujesz bowiem o tym, na ile szafek, szuflad i półek zostanie podzielona, jaka będzie ich wielkość, design, materiał wykonania, kolor i sposób wykończenia. Mebel robiony na zamówienie może spełnić marzenia nawet najbardziej wymagających osób. W zależności od Twoich oczekiwań może on stanowić niemal niewidoczne miejsce do przechowywania lub główny elementem wyposażenia, nadający charakter całej aranżacji.

 

Meble na wymiar to inwestycja na lata

Szafa na wymiar stanowi inwestycję, która posłuży Ci na wiele lat. Dzieje się tak dlatego, że meble na zamówienie to synonim solidności i trwałości. Daleko w tyle pozostawiają gotowe wyroby dostępne w sklepach "od ręki" oraz te, które musisz poskładać samodzielnie. Oferowane m.in. u nas wyroby wykonywane są bowiem ze znacznie wyższej jakości materiałów, o doborze których decydujesz w głównej mierze właśnie Ty. To również od Ciebie zależy, na jakich prowadnicach przesuwane będą szuflady czy też w jaki sposób zamykane będą szafki, a elementy te bardzo często warunkują żywotność i komfort użytkowania mebla.

 

Czy szafy na wymiar w Warszawie mogą być tanie? Sprawdź, co wpływa na cenę

Wiele osób rezygnuje z pomysłu zakupu szafy na wymiar w Warszawie ze względu na przekonanie o wysokiej cenie takiego rozwiązania. Czy słusznie? Otóż nawet w stolicy tego typu meble mogą być tanie. W perspektywie czasu wydatek, jaki wiąże się z zamówieniem szafy na wymiar zwraca się nawet kilkukrotnie. Można bez obaw powiedzieć, że taki produkt posłuży w mieszkaniu dożywotnio, w przeciwieństwie do gotowych mebli, które wymagają wymiany nawet co kilka lat. Analizując różnice cenowe, nie sposób nie wziąć pod uwagę także funkcjonalności takiej szafy. Żaden gotowy mebel nie będzie tak praktyczny i tak efektowny, jak ten stworzony specjalnie na Twoje zamówienie, dostosowany idealnie do warunków wnętrza, Twoich potrzeb i oczekiwań oraz stylu aranżacyjnego całego pomieszczenia.

 

Gdzie szukać tanich rozwiązań?

Ceny mebli tworzonych na wymiar w Warszawie mogą diametralnie różnić się od siebie w zależności od producenta. Stawiając na najwyższą jakość, wcale nie musisz decydować się jednak na te najdroższe. Bardzo często duże korporacje wymagają bowiem wysokiej zapłaty za produkt, który nie jest ani trwały, ani starannie wykonany. Tymczasem kluczem do obniżenia ceny może być niższa marża, na którą pozwalają sobie producenci z dużym doświadczeniem, renomą i stabilną pozycją w branży.

 

Zabudowa wnękowa

 

Kiedy i gdzie warto zamówić szafę na wymiar? Poznaj naszą ofertę

Szafy na wymiar to idealne rozwiązanie dla małych, trudnych do funkcjonalnego zaaranżowania przestrzeni. Ich głównym atutem jest bowiem możliwość pełnego wykorzystania dostępnego miejsca, niezależnie od jego wielkości czy ukształtowania. Szafy na wymiar sprawdzają się na poddaszach, w mieszkaniach pełnych wnęk, a także w pomieszczeniach o bardzo małym metrażu. Dzięki nim możliwe jest nie tylko praktyczne wykorzystanie każdego centymetra kwadratowego pokoju, ale również zadbanie o wysoką estetykę jego wykończenia. Stanowi to szczególną zaletę w mieszkaniach urządzonych nowocześnie. Style minimalistyczny, skandynawski, industrialny czy loftowy wiążą się bowiem z potrzebą maksymalnego ograniczenia obecnych we wnętrzu elementów wyposażenia, co wymaga stworzenia dużej ilości miejsca do przechowywania.

 

Mebel idealny

Częstym problemem osób, które pragną urządzić swoje mieszkanie funkcjonalnie i w dobrym guście, jest zakup mebli spełniających wszystkie ich oczekiwania, a jednocześnie ładnie prezentujących się we wnętrzu. Dzięki meblom na zamówienie nie musisz ograniczać się do tego, co jest aktualnie dostępne w katalogu znanych Ci producentów. Masz zupełną dowolność w kwestiach takich, jak wymiary szafy, jej podział, sposób otwierania, materiał wykonania, rodzaj wykończenia, kolor czy nawet kształt uchwytów szafek i szuflad. Mebel może prezentować się dokładnie tak, jak to sobie wymarzyłeś - może mieć podświetlenie, lustra i przeszklenia. Co więcej, nie musisz martwić się o jego poprawne złożenie czy trwałość. Montaż szafy na wymiar leży w rękach producenta, a o wytrzymałości tego typu mebli świadczy zarówno jakość zastosowanych do produkcji materiałów, jak i precyzja spasowania poszczególnych elementów.

 

Jak wybrać najlepszą ofertę?

Przy wyborze sprawdzonej firmy, która przygotuje projekt, wycenę, a finalnie także gotowy produkt, warto skupić się przede wszystkim na posiadanym przez nią doświadczeniu. To, jak długo producent istnieje na rynku, świadczy bowiem nie tylko o umiejętnościach pracowników firmy, ale również o stosunku do klienta, a tym samym o jakości wyrobów. Nasze przedsiębiorstwo pracuje nieprzerwanie już od 1995 roku, co daje nam na tę chwilę ponad 20 lat tradycji. W tym czasie zdobyliśmy renomę i dobre opinie wśród wielu zamawiających, którzy polecają nas innym. Wykonaliśmy także tysiące mebli do zabudowy, które możesz obejrzeć w naszej galerii. O oferowanej przez nas jakości może poświadczyć także fakt, że nasze wyroby mogą mieć nawet 7 lat gwarancji. Wierzymy, że wysoka jakość materiałów i staranność wykonania przełożą się na lata satysfakcji użytkowania każdej naszej szafy na wymiar. Zakup wymarzonej szafy nie musi być wydatkiem, który mocno nadszarpie domowy budżet. Zamów projekt i wycenę, aby przekonać się, że mebel idealny istnieje i jest w zasięgu Twojej ręki. To najlepszy sposób na zagospodarowanie trudnych przestrzeni i maksymalne wykorzystanie potencjału mieszkania, a także na zagwarantowanie sobie pełnej satysfakcji z poczynionej inwestycji.

Kontakt

Twoja Szafa
ul. Modlińska 8
03-216 Warszawa

tel.: 600-11-00-11
pon-sob: 9.00-21.00
nd (robocze): 9.30-19.30
e-mail: twoja_szafa@interia.com

Punkty ekspozycyjne

AUCHAN Modlińska
ul. Modlińska 8 Warszawa
tel.: 600-11-00-11

 

 


AUCHAN Łomianki
ul. Brukowa 25 Łomianki
tel.: 600-69-00-69

© Twoja Szafa - All Rights Reserved.