Szafy na zamówienie w Warszawie

Szafa na zamówienie w Warszawie

Szafy na zamówienie w Warszawie stanowią doskonałą alternatywę dla mebli gotowych, którymi niezwykle trudno jest wyposażyć swoje mieszkanie funkcjonalnie i estetycznie. Produkowane na specjalne zamówienie szafy wolnostojące i wnękowe są rozwiązaniem, które niesie za sobą szereg korzyści.

Spis treści
Zalety mebli na wymiar
Szafa marzeń
Komu zlecić wykonanie?

 

Dlaczego warto się zainteresować szafami na zamówienie w Warszawie?

Nawet w stolicy, największym mieście w Polsce, sklepy meblowe pełne są chwilowo modnych kolekcji wyposażenia o wątpliwej jakości i określonym odgórnie designie. Decydując się na zakup szafy na zamówienie w Warszawie, nie musisz godzić się ani na niską trwałość, ani na powtarzalne rozwiązania, których pełne są mieszkania innych Warszawiaków. Meble produkowane na zamówienie to pełna dowolność. To Ty we współpracy z projektantem decydujesz o tym, jak będą wyglądać, jakie będą ich wymiary i wyposażenie, a także jaka będzie ich jakość.

 

Szansa na doskonałe zagospodarowanie przestrzeni

Spełniając marzenia o własnym mieszkaniu w Warszawie, wiele osób musi godzić się na kompromisy. Zakupiony lokal często nie spełnia oczekiwań odnośnie metrażu czy struktury, dlatego problemem okazuje się funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni w pomieszczeniach małych lub ze skosami. Szafa na wymiar stanowi tutaj jedyne i najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu możesz wykorzystać każdy wolny centymetr kwadratowy powierzchni. Mebel tego typu wpasuje się w narożniki pomiędzy nietypowo rozmieszczonymi pomieszczeniami, wypełni niepraktyczne miejsca pod skośnym sufitem lub stworzy tak dużą ilość przestrzeni do przechowywania, że pomieszczenie natychmiast wyda się większe i bardziej przestronne.

 

Meble na wymiar to gwarancja najwyższej jakości

Szafa na zamówienie - jak sama nazwa wskazuje - nie jest wyposażeniem produkowanym masowo. Większa indywidualność zarówno na etapie projektu, jak i montażu pozwala zagwarantować, że stworzony na zamówienie produkt będzie znacznie solidniejszy, trwalszy i estetyczniej wykonany niż ten gotowy "od ręki". Wykonana na prywatne zlecenie szafa jest dopracowana pod kątem funkcjonalności i wszystkich detali, dzięki czemu zapewnia maksymalny komfort i wygodę użytkowania. Co więcej, meble na wymiar produkowane są z materiałów, które wybierasz samodzielnie oraz z wykorzystaniem mechanizmów objętych wieloletnią gwarancją. Możesz zatem mieć pewność, że szafa na zamówienie posłuży w Twoim mieszkaniu praktycznie dożywotnio.

 

Meble na wymiar dopasowują się do potrzeb

Wybór szafy na zamówienie to jedyny sposób, aby zakupić mebel, który spełni wszystkie Twoje potrzeby. Takie produkt będzie dopasowany nie tylko do dostępnego miejsca, ale również do stylu aranżacyjnego wnętrza i Twoich preferencji w zakresie funkcji oraz wyglądu. To Ty decydujesz, czy szafa będzie meblem wolnostojącym czy wnękowym. Ty wybierasz, jakie materiały zostaną wykorzystane do jej stworzenia. To również Ty określisz sposób jej otwierania, strukturę, kolorystykę i sposób wykończenia.

 

Szafa na zamówienie w Warszawie to szafa marzeń

Jeśli pragniesz, aby Twoje wnętrza były w pełni niepowtarzalne, to jedynym sposobem na uzyskanie takiego efektu jest zakup szafy na zamówienie w Warszawie. Niczym nieograniczona dowolność jej kreowania sprawia, że stanowi ona mebel w pełni odzwierciedlający Twoje osobiste preferencje dotyczące funkcjonalności, komfortu użytkowania, stylu i estetyki wyposażenia. We współpracy z projektantem możesz popuścić wodze fantazji lub pozwolić się zainspirować, przeglądając różnego typu wzory, a także próbki frontów, blatów, wykończeń oraz uchwytów. Dzięki szafie na zamówienie staniesz się właścicielem mebla jedynego w swoim rodzaju, będącego jednocześnie spełnieniem Twoich marzeń.

 

Zaprojektuj wnętrze

Jedni noszą długie płaszcze i sukienki, które lubią wieszać na wieszakach. Inni preferują małe szafki i szuflady, w których łatwiej posegregować całą posiadaną garderobę. Zaprojektowana dla Ciebie szafa, pozwoli Ci zapomnieć o kompromisach, na które musisz godzić się, wybierając gotowy mebel ze sklepu. Jej struktura zostanie dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb oraz posiadanych rzeczy i preferowanej formy ich przechowywania. Zdecydujesz samodzielnie o ilości i wielkości szafek, półek oraz szuflad, a także o sposobie ich otwierania, obecności drążków, wieszaków i organizerów, a nawet takich dodatków jak podświetlenie wnętrza.

Szafa na indywidualne zamówienie

 

Meble na wymiar są estetyczne i ułatwiają utrzymanie porządku

Gotowy mebel nigdy nie dopasuje się perfekcyjnie do przeznaczonej mu przestrzeni - zwłaszcza, jeśli Twoim priorytetem będzie jego wygląd lub funkcjonalność, nie zaś wymiary. Problem ten nasili się również w trudnych do zagospodarowania pomieszczeniach. Proste rozwiązanie to meble na wymiar, dzięki którym pozbędziesz się pustej przestrzeni magazynującej kurz, odbierającej wnętrzu estetyczny wygląd i marnującej dostępne miejsce, które można przecież funkcjonalnie wykorzystać. Szafa na zamówienie wypełni cały dostępny metraż pomiędzy ścianami i podłogą a sufitem, nie pozostawiając żadnych trudnych do porządkowania luk i zakamarków. Pozwoli wykorzystać także każdy centymetr powierzchni również w pionie, a wysoko umiejscowione szafki i półki będą idealnym miejscem do przechowywania rzadziej używanych przedmiotów i uchronią Twoje wnętrza przed niepotrzebnym bałaganem. Chociaż projektując swoją szafę marzeń możesz inspirować się gotowymi rozwiązaniami, to powstały w ten sposób mebel z pewnością okaże się finalnie jedynym i niepowtarzalnym egzemplarzem, który doda wnętrzu charakteru. Jeśli zatem zależy Ci na tym, aby mieszkanie wyrażało Twój indywidualny styl, nic nie sprawdzi się w nim lepiej niż meble na wymiar.

 

Komu zlecić wykonanie szafy na zamówienie w Warszawie?

W nowocześnie urządzanych mieszkaniach funkcjonalne meble na wymiar cieszą się coraz większą popularnością. Komu zlecić zatem wykonanie szafy na zamówienie w Warszawie? Ponieważ w stolicy nie brakuje firm specjalizujących się w tej branży, podczas wyboru warto postawić przede wszystkim na doświadczenie producenta. Nasze przedsiębiorstwo ma za sobą tysiące projektów, które zapewniły satysfakcję wielu klientom na przestrzeni ponad 20 lat. Cieszymy się pozytywnymi opiniami i renomą, którą wypracowaliśmy dzięki utrzymywaniu naszych usług na najwyższym poziomie. O jakości naszych mebli na wymiar świadczy oferowana na ich użytkowanie wieloletnia gwarancja, zaś o estetyce wykonania dostępne w galerii fotografie. Jeśli zależy Ci na praktycznym zagospodarowaniu przestrzeni, funkcjonalnym wyposażeniu, pełnym komforcie użytkowania i unikatowym wyglądzie mebla, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby - zamów szafę na wymiar właśnie u nas. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny i najwyższą jakość wykonania w całej Warszawie!

Kontakt

Twoja Szafa
ul. Modlińska 8
03-216 Warszawa

tel.: 600-11-00-11
pon-sob: 9.00-21.00
nd (robocze): 9.30-19.30
e-mail: twoja_szafa@interia.com

Punkty ekspozycyjne

AUCHAN Modlińska
ul. Modlińska 8 Warszawa
tel.: 600-11-00-11

 

 


AUCHAN Łomianki
ul. Brukowa 25 Łomianki
tel.: 600-69-00-69

© Twoja Szafa - All Rights Reserved.