Szafy przesuwne – zamów w Warszawie

Szafa przesuwna w Warszawie

Szafy przesuwne, które możesz obejrzeć w naszych salonach w Warszawie, to rozwiązanie pozwalające nie tylko oszczędzić cenną przestrzeń, ale również zwiększyć ergonomię mebla wykorzystywanego w dowolnym pomieszczeniu. Dawniej przesuwne drzwi stanowiły element charakterystyczny zabudowy wnęk. Dzisiaj coraz częściej stosuje się je również w szafach wolnostojących. Czemu zawdzięczają swoją rosnącą popularność?


Spis treści
Zalety takiego wyposażenia
Zastosowanie
Atuty
Wariant z lustrami
Doskonałe wyposażenie


Poznaj zalety szaf przesuwnych, które tworzymy w Warszawie

Własne mieszkanie w Warszawie to marzenie wielu Polaków. Niestety większość lokali swoim metrażem znacząco odbiega od oczekiwań przyszłych właścicieli. Właśnie dlatego szafy przesuwne cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Rozwiązanie to ma wiele zalet - zarówno praktycznych, jak i estetycznych. Poznaj atuty szaf z drzwiami przesuwnymi i dowiedz się, dlaczego warto się na nie zdecydować.


Do jakich wnętrz się nadają

Wiele osób przypisuje szafę z drzwiami przesuwnymi wyposażeniu takich pomieszczeń jak przedpokój czy sypialnia. Funkcjonalność tego typu mebli sprawia jednak, że coraz częściej trafiają one również do salonów czy nawet do kuchni. Szafa przesuwna - szczególnie ta tworzona na wymiar - to wyposażenie oferujące bardzo dużo miejsca do przechowywania oraz idealnie dopasowany do aranżacji wygląd. Te dwa atuty decydują o tym, że ukryte półki i szafki doskonale sprawdzą się nie tylko podczas porządkowania garderoby, ale również w celu przechowywania kuchennego wyposażenia lub w roli podręcznej spiżarni. Szafa przesuwna w pokoju dziennym może stanowić z kolei różnorodną ozdobę pomieszczenia. Jako element pełnej zabudowy ściany bez trudu stworzy miejsce odpowiednie do okazjonalnej ekspozycji sprzętów RTV i telewizora. Sprawdzi się również jako ścianka działowa w dużych pomieszczeniach typu open space lub w niewielkich mieszkaniach, gdzie salon łączy się z prywatną sypialnią.


Jakie zalety mają szafy z drzwiami przesuwnymi?

Zarówno szafa wolnostojąca, jak i ta do zabudowy będzie bardziej praktyczna w małym pomieszczeniu, jeśli zostanie wyposażona w drzwi przesuwne. Takie rozwiązanie pozwala bowiem rozmieścić wszystkie meble w mniejszej odległości i nadal korzystać z nich w pełni ergonomicznie. Otwarta szafa przesuwna zajmuje tyle samo miejsca, co szafa zamknięta. Może więc stać nawet kilkadziesiąt centymetrów od łóżka, sofy czy komody, a jej użytkownicy bez trudu otworzą ją i znajdą w środku to, czego szukają - komfortowo i swobodnie. Szafa przesuwna sprawdzi się nawet w bardzo wąskim korytarzu, gdzie tradycyjnie otwierane drzwi całkowicie blokowałyby przejście na czas korzystania z mebla.


Szafy przesuwne na wymiar z lustrem? Właśnie takie tworzymy w Warszawie!

Wiesz już, że szafa przesuwna, którą możemy dla Ciebie zaprojektować na wymiar w Warszawie, to najlepsze rozwiązanie w pomieszczeniach małych i wąskich, zwłaszcza jeśli mebel zostanie wzbogacony o lustra. Szafa tego typu stanowi właściwie jedyne słuszne rozwiązanie dla osób, którym zależy na utrzymaniu w mieszkaniu ładu i porządku. Wymaga to bowiem stworzenia dyskretnych, lecz pojemnych miejsc do przechowywania. Jeśli pragniesz dodatkowo zwiększyć funkcjonalność swojej szafy i oszczędzić przestrzeń, a nawet optycznie powiększyć i rozświetlić wnętrze - wybierz szafę z drzwiami wyposażonymi w lustra. Taki sposób wykończenia mebla sprawdzi się doskonale w przedpokoju, garderobie i sypialni, gdzie szafa służy przede wszystkim do przechowywania garderoby. Po założeniu wybranej stylizacji będziesz mógł się przejrzeć w lustrze i ocenić swój wygląd. Ponadto lustra odbijające otoczenie dadzą wrażenie głębi, przez co pomieszczenie wyda się większe i bardziej przestronne.


Szafy przesuwne do przedpokoju na wymiar. W Warszawie projektujemy i tworzymy w korzystnych cenach

Szafa przesuwna na wymiar doskonale się sprawdzi także jako wyposażenie przedpokoju. Co więcej, u nas znajdziesz takie rozwiązania w bardzo konkurencyjnych na tle Warszawy cenach. Zabudowa z szafą pozwoli zagospodarować całą dostępną przestrzeń, generując tym samym mnóstwo miejsca do przechowywania. Niezależnie od tego, czy będzie stanowiła wyposażenie tradycyjnego pomieszczenia, wnęki o nietypowym ukształtowaniu czy pokoju na poddaszu - pozwoli na estetyczne i praktyczne wykorzystanie każdego centymetra wolnej powierzchni. Zalety te są szczególnie istotne w przypadku przedpokojów, gdzie szafa przesuwna często pełni rolę garderoby z lustrem. Co przemawia za takim rozwiązaniem?

Szafa przesuwna do przedpokoju


Idealne wyposażenie

Kiedy zamawiasz szafę na wymiar, w pierwszej kolejności decydujesz o jej wymiarach. Mebel tego typu może pokrywać bowiem dostępną przestrzeń co do centymetra w każdym wymiarze, czyli od podłogi do sufitu oraz od ściany do ściany. Samodzielnie decydujesz także o jego głębokości. Warto zatem od razu zdecydować, co w danej szafie będzie przechowywane. Dopiero pod tym kątem dobierane jest bowiem wyposażenie szafy - półki, szuflady, drążki, kosze, wieszaki, segregatory czy takie dodatki jak wewnętrzne oświetlenie z czujnikiem. Mebel tworzony na zamówienie jest więc nie tylko idealnie dopasowany do dostępnej przestrzeni, ale również wzorowy w spełnianiu swojej roli praktycznej. Pod każdym względem stanowi odzwierciedlenie oczekiwań i potrzeb przyszłych użytkowników, gdyż pozwala na wygodne przechowywanie dowolnego typu przedmiotów.


Wymarzony wygląd, najwyższa jakość

Wygląd szafy przesuwnej i zastosowane do jej stworzenia materiały to również wybór, który należy wyłącznie do Ciebie. Tworzymy meble w oparciu o materiały dostarczane przez znaną i cenioną firmę Senator. W ofercie do wyboru są więc dwa rodzaje systemów mocowania drzwi - stalowe i aluminiowe, a także różnego typu elementy wyposażenia wnętrza szafy. Bazę tworzącą meble stanowią z kolei wysokojakościowe płyty laminowane, dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Różnorodna jest także oferta wypełnień drzwi. Poza klasycznymi płytami wiórowymi laminowanymi proponujemy również lustra srebrne i kolorowe, rattanowe płyty, szkło lacobel w wielu kolorach, szkło trawione i ornamentowe, a także nietuzinkowe płyty obciągnięte tkaniną lub szkło z folią zadrukowaną wybranym zdjęciem. Wysoka jakość wykorzystywanych przez nas komponentów sprawia, że gotowa szafa przesuwna na wymiar jest solidna, trwała i estetyczna. Zamontowane w niej drzwi pracują cicho i niezawodnie, a całość prezentuje się dokładnie tak, jak to sobie wymarzysz. Mebel może zatem idealnie dopełniać wystrój wybranego pomieszczenia, niezależnie od stylu, w jakim zostało ono urządzone. Małe i trudne do zagospodarowania pomieszczenia to domena warszawskich mieszkań. Problem ten można rozwiązać jednak w prosty i bardzo efektowny sposób - wybierając szafę przesuwną na wymiar. Rozwiązanie to łączy oszczędność przestrzeni z ergonomią użytkowania i eleganckim wyglądem oraz wysoką jakością.

Kontakt

Twoja Szafa
ul. Modlińska 8
03-216 Warszawa

tel.: 600-11-00-11
pon-sob: 9.00-21.00
nd (robocze): 9.30-19.30
e-mail: twoja_szafa@interia.com

Punkty ekspozycyjne

AUCHAN Modlińska
ul. Modlińska 8 Warszawa
tel.: 600-11-00-11

 

 


AUCHAN Łomianki
ul. Brukowa 25 Łomianki
tel.: 600-69-00-69

© Twoja Szafa - All Rights Reserved.