Gdzie zamówić tanie meble?

Gdzie zamówić tanie meble

Tanie meble nie muszą odbiegać jakością wykonania, funkcjonalnością oraz estetyką od swoich droższych odpowiedników. W warunkach domowych i biurowych z powodzeniem sprawdzi się wyposażenie, które mimo niskiej ceny zachwyca swoim oryginalnym designem oraz niemałą wytrzymałością. Niski koszt ma szczególne znaczenie w przypadku mebli przygotowywanych na wymiar, stosowanych zwłaszcza w pomieszczeniach o nieregularnej i trudnej w aranżacji przestrzeni. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą firmy Twoja Szafa.

Spis treści
Co wpływa na ceny mebli?
Wycena mebli
Co wpływa na cenę?
Gdzie zamówić?
Wysokiej jakości materiały
Niska marża i korzystne rabaty
Oferta firmy Twoja Szafa


Co wpływa na ceny mebli i jak wybrać te tanie i dopasowane do Twoich potrzeb?

Tanie meble to takie, których koszt odbiega od standardowych cen tego rodzaju wyposażenia na rynku. Wiele jednak zależy od zastosowanych metod produkcji. W przypadku mebli przygotowywanych na specjalne zamówienie, na ostateczny koszt wpływa bardzo wiele czynników. Trudno więc ustalić jednoznaczny cennik, który ze względu na unikalność poszczególnych elementów wyposażenia zawsze będzie nieco inny. W firmie Twoja Szafa, w przypadku każdego projektu wycena przeprowadzana jest indywidualnie.


Ceny mebli na zamówienie

Przy zakupie mebli w tradycyjnym sklepie lub salonie, ceny zawsze podawane są bezpośrednio przy każdym modelu przedstawionym na ekspozycji. W przypadku wyposażenia tworzonego na zamówienia kwestia ta wygląda nieco inaczej. Meble te przygotowywane są pod wymiar, dlatego w ustaleniu ceny konieczne jest uwzględnienie wielu specyficznych aspektów. Na ostateczny koszt wpływa zarówno typ konstrukcji czy rodzaj zastosowanych materiałów, jak i konkretne gabaryty. Nie bez znaczenia pozostają również różne detale i wykończenia, które nabywca może samodzielnie ustalić przy składaniu zamówienia na meble. Niezależnie jednak od parametrów takiego wyposażenia, jego cena wciąż może się okazać wyjątkowo atrakcyjna. W przypadku mebli przygotowywanych na wymiar wycena oferowana jest zatem klientom indywidualnie. Obowiązkiem zamawiającego jest jedynie przedstawienie niezbędnych parametrów, a także szczegółów i oczekiwań dotyczących projektu. Na podstawie tych informacji możliwe jest oszacowanie rzeczywistej wartości mebla. W zależności od budżetu zaplanowanego przez nabywcę, może on wybierać pomiędzy jakością materiałów oraz różnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. W firmie Twoja Szafa wycena przeprowadzana jest całkowicie za darmo, co wiąże się z możliwością dodatkowego obniżenia kosztów inwestycji oraz znacznej oszczędności.


Co wpływa na cenę mebli i na co zwrócić uwagę, aby meble do sypialni lub biurowe były tanie?

Standardowo meble posiadają takie wymiary jak wysokość, szerokość i głębokość. To między innymi od tych gabarytów zależało będzie to, czy będą one tanie w realizacji. Wyposażenie tworzone na wymiar da się też z powodzeniem zastosować w aranżacji nietypowych i nieregularnych przestrzeni, co dodatkowo wpływa na cenę. W kosztach należy też uwzględnić elementy wewnętrzne i zewnętrzne, których ilość oraz poziom skomplikowania również podnosi wysokość ostatecznego wydatku. Nie bez znaczenia pozostaje obecność elementów dodatkowych, takich jak np. drzwi oraz sposób ich otwierania. Pod uwagę należy wziąć również zastosowane materiały.

Sukienki w szafie


Do sypialni

Tanie meble do sypialni to przede wszystkim przestronne i praktyczne szafy, które przygotować można na wymiar. Odpowiednio dobrane wyposażenie doskonale sprawdza się w aranżacji tego pomieszczenia, posiadającego zwykle stosunkowo nieduży metraż. Możliwość wydzielenia osobnej, bardzo pojemnej garderoby znacząco zwiększa komfort codziennego wypoczynku. Szafa do sypialni powinna być wyposażona w odpowiednią ilość drzwi, których rodzaj w dużym stopniu wpływa na cenę. Tańszym rozwiązaniem będą tradycyjne modele zawiasowe, a nieco droższym przesuwne. W tym drugim przypadku konieczne jest bowiem zastosowanie specjalnego systemu jezdnego i profili, których ilość zależy od liczby wykorzystanych skrzydeł. Warto pamiętać, że w małych sypialniach nie sprawdzą się zbyt dobrze szafy wolnostojące. W takim przypadku lepszym rozwiązaniem będą właśnie meble wykonane na miarę, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni i elegancko dopełnią wystrój całego wnętrza.


Tanie meble biurowe

Tanie meble biurowe to przede wszystkim różnego rodzaju biblioteczki, które ze względu na swoją budowę mogą być wyjątkowo ekonomicznym elementem wyposażenia biura. Mniej kosztowne są rozwiązania w postaci kameralnie zabudowanej, podczas gdy droższe okazują się meble zaplanowane na obszarze całej ściany. Na cenę takiego projektu wpływa zwiększenie powierzchni półek, a także szerokości i wysokości wyposażenia. Wiele zależy też od umiejscowienia mebli biurowych, zwłaszcza tych przygotowywanych na wymiar. W przypadku modeli wnękowych, bazę stanowi podłoga lub ściany samego pomieszczenia. Rozwiązaniem droższym będzie wybór opcji z pełnym korpusem. Pod uwagę trzeba wziąć również układ wewnętrzny mebli, który może być uzależniony od potrzeb zamawiającego. W pomieszczeniach biurowych wskazana jest spora liczba szuflad, półek oraz akcesoriów w rodzaju koszyków czy pantografów, co również przekłada się na finalną cenę.


Gdzie zamówić tanie meble?

Tanie meble zamówić można w firmie Twoja Szafa, która wykonuje profesjonalne wyposażenie na wymiar w Warszawie. Nasze wyroby dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, wynikających przede wszystkim z niewysokiej marży oraz przydzielanych do poszczególnych zamówień rabatów. Oferujemy produkty wysokiej jakości, które spełniają wszystkie wymagania klientów przez cały okres użytkowania. Potwierdzeniem odpowiedniej klasy naszych mebli są pozytywne opinie zamawiających, a także długa gwarancja.


Wysokiej jakości materiały

W naszej ofercie zlecić można wykonanie mebli z wielu materiałów, co ma niemały wpływ na ich niewysoką cenę. Wykonujemy wyposażenie m.in. z płyt MDF, płyt wiórowych laminowanych i litego drewna. Poszczególne rozwiązania różnią się między sobą jakością i parametrami, a tym samym kosztami produkcji. Oferujemy też szeroki wybór materiałów wypełniających, w tym różnego rodzaju szkła - lakierowane, matowe, mleczne, bezbarwne czy przydymiane. Wykonujemy też zabudowy z wypełnieniem bambusowym i rattanowym.


Niska marża i korzystne rabaty

Firma Twoja Szafa już od ponad dwudziestu lat działa na terenie Warszawy. Przez ten czas zdobyliśmy wielu klientów, których zachęciły wyjątkowo niskie ceny naszych wyrobów. Ze względu na niewysokie marże, jesteśmy w stanie zaproponować stawki znacząco wyróżniające naszą ofertę. Mimo niskiej ceny, na wszystkie meble udzielamy siedmioletniej gwarancji. Nie bez znaczenia pozostają rabaty i promocje, których chętnie udzielamy klientom - zwłaszcza przy największych zamówieniach.


Nasza oferta

Na zamówienie mebli pod wymiar decyduje się coraz więcej osób w Warszawie. Wynika to z nieustannego wzrostu zapotrzebowania na wyposażenie wysokiej jakości, które zwraca uwagę idealnym dopracowaniem oraz przystosowaniem do parametrów pomieszczenia. Niewysoka cena naszych mebli to nie jedyny atut, ponieważ staramy się do każdego projektu podejść kompleksowo. Pod uwagę bierzemy zarówno parametry związane z rozmiarami, jak i wykorzystanymi materiałami czy układem wewnętrznym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Twoja Szafa.

Kontakt

Twoja Szafa
ul. Modlińska 8
03-216 Warszawa

tel.: 600-11-00-11
pon-sob: 9.00-21.00
nd (robocze): 9.30-19.30
e-mail: twoja_szafa@interia.com

Punkty ekspozycyjne

AUCHAN Modlińska
ul. Modlińska 8 Warszawa
tel.: 600-11-00-11

 

 


AUCHAN Łomianki
ul. Brukowa 25 Łomianki
tel.: 600-69-00-69

© Twoja Szafa - All Rights Reserved.