Meble na zamówienie krok po kroku

Meble na zamówienie krok po kroku

Meble na zamówienie mogą być przygotowane w różnym stylu, dopasowanym do koncepcji całej aranżacji. Co jednak najważniejsze możesz je zaprojektować w pełni w zgodzie ze swoimi oczekiwaniami. Przekłada się to również na zdecydowanie większą funkcjonalność takiego wyposażenia. W praktyce można wybrać takie umeblowanie do większości pomieszczeń mieszkalnych. Jeżeli poszukujesz takich propozycji na terenie stolicy i jej okolic, licząc na korzystne ceny, to zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Spis treści
Uwzględnij planowany styl aranżacji
Wyposażenie do różnych pomieszczeń
Możliwość wykorzystania w różnych pokojach
Odpowiednie względem potrzeb
Sprawdź naszą ofertę
Na terenie całej Warszawy
Opłacalny zakup

Nowoczesne meble na zamówienie w stylu glamour, a może bardziej klasyczne? Uwzględnij stylistykę

Nowoczesne meble na zamówienie mogą być opracowane w stylu pasującym do glamour, ale i innych koncepcji dekoracyjnych. Ważne jest to, żeby utrzymywać jasną wizję, pod którą dobiera się elementy wyposażenia oraz mniejszych ozdób, dzięki czemu całość prezentuje się jednolicie i po prostu dobrze. Kluczowe znaczenie ma w tym wszystkim dobór materiałów, przez co konkretny mebel będzie miał swoją charakterystykę, ale i bardziej współczesny lub jednak klasyczny wygląd. W naszej ofercie znajdziesz przy tym szeroki wachlarz możliwości.

Spójna koncepcja aranżacyjna

Przy projektowaniu wnętrz ważna jest zawsze określona wizja tego jak ma wyglądać dana przestrzeń i w jakim stylu będzie przygotowana. Następnie istotne jest trzymanie się tego, żeby każdy element był spójny z tą obraną koncepcją. Jeśli planujesz zatem zamówienie dedykowanego mebla, to pamiętaj, że powinien on być zaprojektowany w zgodzie z tym jak wygląda już konkretne pomieszczenie, czyli jak prezentują się już znajdujące się tam elementy umeblowania, sprzęty czy dekoracje. W tym przypadku decydujesz nie tylko o parametrach czysto technicznych, ale i kwestiach wizualnych przygotowywanego wyposażenia.

Co wybrać do wnętrza glamour?

Obecnie sporą popularnością cieszy się styl glamour, a więc wnętrza, które z rozmysłem mają się prezentować luksusowo. Coraz częściej odchodzi się jednak od tradycyjnego postrzegania tej koncepcji, w której przepych bywa czasem aż nadmierny i natarczywy. Współczesna, nowoczesna wersja tego stylu, kładzie akcenty na elegancję i spektakularny efekt, ale przygotowany z umiarem i przy zachowaniu większego minimalizmu. W kontekście umeblowania warto pomyśleć o takim z połyskiem, ale ciekawym przełamaniem, właśnie z nowoczesną nutą, jest wykorzystanie szklanych powierzchni.

Duże możliwości w obrębie naszej oferty

Największy wpływ na postrzeganie danego mebla ma dobór rodzaju i kolorów zastosowanych do niego materiałów. W oferowanych przez nas szafach proponujemy różne wypełnienia. Do wspomnianego stylu glamour we współczesnym wydaniu, ciekawymi propozycjami mogą być lustra lub szkła - lakierowane, matowe czy mleczne. Możesz zdecydować się też na bezbarwne, zwłaszcza jeżeli ważna jest dobra ekspozycja wnętrza, choćby w biblioteczkach. Przy takiej aranżacji doskonale sprawdzi się również lakierowane MDF w standardzie na wysoki połysk. Jeżeli chcesz postawić na coś bardziej klasycznego i tradycyjnego, to oferujemy i materiały drewniane typu Bambus lub Rattan. Wypełnieniem może być i po prostu standardowa płyta, dostępna w wielu kolorach z palety KRONO.

Meble na zamówienie do przedpokoju i innych pomieszczeń. Dopasuj je do swoich potrzeb

Meble na zamówienie nadają się do przedpokoju, ale i wielu innych pokoi w obszarach mieszkalnych. Są popularnym wyborem choćby w kontekście sypialni czy salonów. Bardzo często z ich umiejscowienia oraz charakterystyki samego użytkownika, wynikają zróżnicowane potrzeby względem szczegółów konstrukcji. W takim wyposażeniu możesz decydować o wymiarach, ale i wykorzystanych akcesoriach służących do przechowywania tam konkretnych rzeczy. Zawczasu zastanów się zatem co planujesz tam trzymać, gdyż znacząco ułatwi to wykonanie satysfakcjonującego projektu.

Garnitury w szafie

Wykorzystywane w różnych pomieszczeniach

Meble robione na wymiar, w tym szafy, wykorzystuje się w naprawdę wielu pomieszczeniach. To popularne rozwiązanie w kontekście sypialni czy przedpokojów, gdzie praktyczne i wymierzone umeblowanie tego typu będzie nieocenione. Oczywiście przyda się i przy oddzielnych garderobach. Co ważne w tym przypadku zabudowa może być przygotowana i w rejonach z pozoru trudnych do zaaranżowania, czyli pod skosami i we wnękach. Warto pomyśleć o tym i w kontekście salonów. Dobrze przemyślana zabudowa na zamówienie, może zastąpić standardowe meblościanki czy przy odpowiednim projekcie, posłużyć jako domowa biblioteka.

Wyposażenie skrojone pod Twoje potrzeby

Istotny jest fakt, że przy takich meblach możesz decydować choćby o rodzaju komór, szuflad i półek, czy innych akcesoriów tego typu. Pozwala to na przygotowanie szaf, które mogą mieć różne zastosowania. Dzięki temu nie należy wcale ograniczać ich do mebli dedykowanych przechowywaniu ubrań, gdyż równie dobrze można tam przechowywać wiele innych rzeczy, od sprzętów domowych, po książki, prywatne gadżety czy ozdoby. Decydując o wymiarach i układzie samego mebla, masz gwarancję, że spełni on całkowicie oczekiwania, czego często nie da się powiedzieć o gotowych odpowiednikach.

Poszukujesz mebli na zamówienie w Warszawie na Wilanowie czy Ursynowie? Zamów je z Twoją Szafą w dobrej cenie

Jesteś zainteresowany meblami na zamówienie i chcesz je zamówić mieszkając na Wilanowie, Ursynowie czy w innej części Warszawy? Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji i zakupu takiego wyposażenia w korzystnej cenie. Zajmujemy się tym od wielu lat, odznaczając się wysoką jakością, dbałością o kontakty z klientami, a to wszystko w znakomitej relacji względem samych kosztów. Realizujemy zabudowy na terenie całej stolicy i jej bliższych okolic.

Działamy na terenie całej stolicy

Z naszych usług możesz skorzystać bez względu na to, w której dzielnicy stolicy mieszkasz. Wykonaliśmy już tysiące zabudów na terenie Warszawy i okolic do 50 km, więc zachęcamy do kontaktu. Oferujemy zaangażowanie i indywidualne podejście już na etapie projektowania. Z kolei późniejszym montażem zajmą się profesjonalnie przygotowani pracownicy, zatem nie musisz się martwić o konieczność samodzielnego skręcania czy montowania jakichkolwiek elementów.

Opłacalna inwestycja

Rzeczy robione na zamówienie często kojarzą się z czymś drogim, lecz bywa to mylne myślenie. Zamawiane u nas szafy na wymiar są naprawdę atrakcyjne cenowo, a sam pomiar i wycena odbywają się bez żadnych dodatkowych opłat. To zatem opłacalna inwestycja, zwłaszcza, gdy weźmiesz pod uwagę wysoką jakość wykonanych przez nas zabudów, co przekłada się na komfort ich użytkowania, ale i trwałość, dzięki czemu posłużą one przez długie lata. Meble na zamówienie są wysokiej jakości i spełniają wszelkie oczekiwania. Wybierając je zwróć uwagę na dobór materiałów, co znajdzie przełożenie też w samej estetyce. Kieruj się także tym, w jakim pomieszczeniu ma się znaleźć takie wyposażenie, żeby zaprojektować je pod kątem trzymania tam konkretnych rzeczy. Osobom zainteresowanym dobrą jakościowo i cenowo ofertą, polecamy wybranie Twojej Szafy.

Kontakt

Twoja Szafa
ul. Modlińska 8
03-216 Warszawa

tel.: 600-11-00-11
pon-sob: 9.00-21.00
nd (robocze): 9.30-19.30
e-mail: twoja_szafa@interia.com

Punkty ekspozycyjne

AUCHAN Modlińska
ul. Modlińska 8 Warszawa
tel.: 600-11-00-11

 

 


AUCHAN Łomianki
ul. Brukowa 25 Łomianki
tel.: 600-69-00-69

© Twoja Szafa - All Rights Reserved.