Gdzie zamówić szafę na miarę?

Gdzie zamówić szafę na miarę?

Szafa na miarę to mebel wymarzony przez wiele osób. Można ją umieścić w różnych miejscach w domu i mieszkaniu, także takich bardziej problematycznych, jak choćby wnęki. Co najważniejsze zamawiający ma jednak pełen wpływ na jej wygląd i samą konfigurację, dzięki czemu wyposażenie świetnie się prezentuje i jest bardzo funkcjonalne. Wbrew pozorom nie musisz jednak wydać na taką szafę bardzo dużo. Z Twoją Szafą zamówisz taki mebel w konkurencyjnej i atrakcyjnej cenie, gdyż stosujemy małe marże.

 

Spis treści
Czy można ustalić stawki „od metra"?
Niejednoznaczne stawki
Różne czynniki wpływające na cenę
Dlaczego warto zainwestować w takie meble?
Skorzystaj z oferty Twojej Szafy
O nas
Szafy w wielu wariantach


Jaka jest cena metra szafy na miarę?

Szafa na miarę nie jest przygotowywana według z góry określonych stawek, dlatego każdorazowo projekt tego typu mebla podlega oddzielnej wycenie. Niektórzy nabywcy oczekiwaliby, że skoro jest to wyposażenie na miarę, to da się określić ile będzie kosztował jeden metr, co po przeliczeniu przez planowane rozmiary, dałoby orientacyjny pogląd na końcowy koszt. Jest to jednak niemożliwe, gdyż cena podyktowana jest różnymi czynnikami. Wpływają na nią choćby zastosowane elementy wewnętrzne czy wybrane materiały. Zdecydowanie warto zainteresować się jednak taką ofertą, gdyż będzie to umeblowanie, które prezentuje się elegancko, a do tego będzie niezwykle praktyczne i trwałe.


Niejednoznaczna kwestia

Przy różnych rzeczach, które zamawia się na miarę, można oczekiwać ceny podawanej przykładowo od metra. Znając wymiary, można wtedy skalkulować całościowy koszt. W przypadku szaf robionych na zamówienie, nie jest to jednak takie oczywiste. Dwie z pozoru bardzo podobne szafy, mogą w praktyce kosztować zupełnie inne pieniądze, na co wpływa szereg czynników rozpatrywanych już na etapie samego przygotowywania projektu. To właśnie dlatego firmy i pośrednicy zajmujący się sprzedażą takiego wyposażenia, nie publikują bazowych cenników, gdyż nie da się takowego jednoznacznie ustalić - każde plany wymagają oddzielnej wyceny.


Na ostateczny koszt wpływają różne kwestie

Rzecz jasna wymiary mebla mają kluczowe znaczenie względem jego ceny, lecz nie są jedynym wyznacznikiem. Co ciekawe na stawkę może wpływać już otoczenie, w którym ma stanąć taka szafa. Jeżeli okaże się, że konkretna przestrzeń wymaga zastosowania pełnego korpusu, a zatem podłogi, sufitu, ścianek i pleców, to przekłada się to na wyższy koszt całości. Nie będzie to z kolei potrzebne przykładowo przy zabudowywaniu większości wnęk. Dodatkowym czynnikiem ważącym na ostatecznej wycenie może być rodzaj drzwi i zastosowanych do nich profili - im więcej będzie skrzydeł, tym rośnie liczba dodatkowych elementów potrzebnych do otwierania czy przesuwania drzwiczek. Poza gabarytami wyposażenia, kluczowa jest konfiguracja jego wnętrza. Szafę można wyposażyć w różne warianty wyposażenia wewnętrznego, w tym półki, szuflady czy inne akcesoria, choćby do odkładania ubrań na wieszakach. Zastosowanie poszczególnych elementów wpływa na cenę, dlatego dwa z pozoru identyczne z zewnątrz meble, mogą być inaczej wycenione, gdyż posiadają odmienny układ wnętrza. Wreszcie stawka jest uzależniona od dobranych materiałów. Inaczej wycenione będą te po prostu z płyty, a inaczej choćby takie z wypełnieniami w formie luster.

Biała szafa na miarę


Dlaczego szafy na miarę są warte swojej ceny?

Szafy na miarę nie są może najtańsze, lecz bez cienia wątpliwości są warte swojej ceny. Taki mebel idealnie dopasuje się do wybranej przestrzeni oraz samych oczekiwań, gdyż dowolnie skomponujesz jego układ wewnętrzny. Oznacza to bardziej funkcjonalny charakter takiego wyposażenia niż gotowych projektów, które możesz kupić w popularnych sklepach sieciowych. Indywidualny wymiar takich szaf sprawia, iż wszystkie przechowywane tam rzeczy będą ułożone przejrzyście i w sposób w pełni uporządkowany. Samemu decydujesz nie tylko o rozmiarach i szczegółach konstrukcji, ale i zastosowanych materiałach, więc masz wpływ na samą jakość, która w takim przypadku z pewnością będzie wysoka. Dodatkowo samym montażem zajmą się profesjonaliści, więc wykonanie będzie znacznie pewniejsze niż w kontekście gotowych odpowiedników, które większość użytkowników skręca samemu. Jest to wyposażenie będące tym samym długofalową inwestycją, gdyż możesz się nim cieszyć przez wiele lat.


Szafę na miarę w dobrej cenie kupisz wybierając ofertę Twojej Szafy

Jeżeli interesujesz się zamówieniem szafy na miarę, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Działamy na rynku od bardzo dawna i wykonaliśmy już naprawdę dużo zabudów w Warszawie i okolicy. Możemy przygotować tego typu meble do wielu pomieszczeń i w różnym układzie, w tym w narożniku lub wnęce. Do wyboru masz przy tym wiele rodzajów wypełnień, od prostej płyty, po popularne obecnie warianty z lustrami. Utrzymujemy przy tym naprawdę konkurencyjne ceny, co wynika ze stosowanych przez nas niskich marży. Dodatkowo możesz liczyć na rabaty, które sprawiają, iż ceny są wyjątkowo atrakcyjne.


O nas

Działamy już od 1995 roku i na przestrzeni tych ponad dwudziestu lat, wykonaliśmy już tysiące zabudów w Warszawie i jej otoczeniu. Podstawą do tak długiej oraz udanej działalności, jest dbałość o odpowiedni standard. Podtrzymujemy zatem wysoką jakość zarówno samych mebli, jak i obsługi klienta. Nasi projektanci w przyjazny i zrozumiały sposób pomogą w przygotowaniu planu wymarzonej szafy, a późniejszym wykonaniem zajmą się profesjonalnie przygotowani, doświadczeni stolarze.


Różne zabudowy i wybór materiałów

Przygotowujemy różne zabudowy, w tym szafy do wielu pomieszczeń w domach i mieszkaniach, w tym sypialni, przedpokojów czy garderoby, a więc przestrzeni, w których najczęściej stawia się na takie meble. Co więcej mogą być one wykonane w różnej formie, w tym w teoretycznie problematycznych miejscach, a zatem trudno dostępnych wnękach czy narożnikach. Wyposażenie przygotowywane na miarę, można umieścić w zasadzie w dowolnej części każdego pomieszczenia, bez względu na to czy odznacza się ono dużym, czy niewielkim metrażem. Możesz zamówić u nas szafy z różnym wypełnieniem. Proponujemy klasyczną płytę w różnorodnej kolorystyce, ale i często wybierane lustra, które elegancko się prezentują, a do tego pełnią funkcje praktyczne. Możesz postawić na szkła lakierowane Lacobel, matowe lakierowane – Metalac, czy szkła mleczne Lacomat. Zastosowane może być również szkło bezbarwne, odpowiednie choćby, gdy myślisz o szafie do sypialni lub salonu, gdzie taki mebel ma pełnić funkcję biblioteczki. Ciekawym wyborem może być Grafika na Szkle, a więc wypełnienie z dowolnym obrazem lub fotografią. Jeżeli chcesz postawić na materiały drewniane, to rekomendujemy Rattan i Bambus, dostępne w różnych kolorach. Oprócz tego możesz wybrać zabudowy z Lakierowanego MDF.


Niskie marże

Zależnie od wybranych ofert, możesz dostrzec odmienną wycenę teoretycznie podobnie zaprojektowanej szafy. Wiele zależy tutaj od nakładanej marży, która u nas jest bardzo niska. Dzięki temu wysokiej jakości umeblowanie zamówisz w korzystnej cenie, często dodatkowo uatrakcyjnionej promocyjnymi zniżkami. Jednocześnie pomiar i wycena odbywają się gratis, więc nie spodziewaj się żadnych dodatkowych kosztów z tego tytułu. Tym samym wymarzona szafa wcale nie musi być droga, a często okazuje się, iż nie jest wcale droższa od gorszej jakości, gotowych produktów z popularnych sklepów. Szafa wykonana na miarę może być umieszczona w niemal dowolnym miejscu i zawsze będzie spełniać swoje zadania, gdyż zaplanujesz ją zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Ze względu na różne konfiguracje i możliwość zastosowania odmiennych rozwiązań oraz materiałów, takie meble nie mają z góry ustalonych stawek i podlegają indywidualnej wycenie. Jeżeli szukasz jednak takiego wyposażenia w konkurencyjnej cenie, to zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Kontakt

Twoja Szafa
ul. Modlińska 8
03-216 Warszawa

tel.: 600-11-00-11
pon-sob: 9.00-21.00
nd (robocze): 9.30-19.30
e-mail: twoja_szafa@interia.com

Punkty ekspozycyjne

AUCHAN Modlińska
ul. Modlińska 8 Warszawa
tel.: 600-11-00-11

 

 


AUCHAN Łomianki
ul. Brukowa 25 Łomianki
tel.: 600-69-00-69

© Twoja Szafa - All Rights Reserved.