Meble na zamówienie w Warszawie

Meble na zamówienie w Warszawie

Meble na zamówienie w Warszawie odnajdziesz w naszej ofercie. Realizujemy zlecenia na terenie całej stolicy i jej okolic. Funkcjonujemy na rynku już od wielu lat, nieustannie dbając o wysoką jakość tworzonego wyposażenia, jak i atrakcyjne ceny. Możesz u nas zamówić elementy do różnych pomieszczeń, tworzone na wymiar, decydując przy tym o wykorzystanych materiałach. Wszystko po to, żeby stworzyć efektowny oraz funkcjonalny mebel, w pełni zgodny z Twoimi wyobrażeniami i oczekiwaniami.


Spis treści
Dlaczego są coraz popularniejsze?
W jakiej skali działamy?
Cały obszar Warszawy i okolice
Jesteśmy doświadczoną i polecaną firmą
Nasza oferta


Meble na zamówienie w Warszawie cieszą się coraz większą popularnością

Coraz więcej osób decyduje się na meble na zamówienie w Warszawie. Wynika to w pewnym mierze z faktu, że obecnie jednym z trendów jest przykładanie większej uwagi do kwestii dekoratorskich. Skupiając się na takich kwestiach, wybór tego typu umeblowania jest wręcz nieodzowny. Warszawiacy doceniają przy tym fakt, iż takie meble będą unikalne, w przeciwieństwie do wyrobów masowych, dostępnych w sieciowych sklepach. Fakt, że masz wpływ na ostateczny wygląd wyposażenia, wliczając w to choćby układ półek, sprawia, iż możesz zamówić coś świetnie dopasowanego do wnętrza, co będzie jednocześnie niezwykle funkcjonalne.


Mieszkańcy stolicy przykładają dużą uwagę do kwestii dekoratorskich

Z każdym rokiem widoczna jest coraz większa świadomość, jeżeli chodzi o gustowne dekoracje wnętrz. Jest to zauważalne w szczególności w dużych miastach, do których takie trendy docierają jako pierwsze, a flagowym przykładem jest tu oczywiście właśnie stolica. Sporo osób próbuje teraz nadać wnętrzu swojego domu czy mieszkania wyjątkowego charakteru, działając na bazie uzyskanych informacji, własnego gustu czy współpracując przy tym z zawodowym projektantem. W wielu pomieszczeniach trudno jest uzyskać spektakularne efekty, korzystając z gotowych produktów. Warianty na zamówienie będą się prezentowały lepiej, a do tego masz możliwość dopasowania ich pod kątem konkretnych powierzchni, także tych problematycznych, jak skosy czy wnęki.


Meble jedyne w swoim rodzaju

Zapewne nieraz zdarzyło Ci się, że wkroczyłeś do salonu znajomych i zobaczyłeś tam umeblowanie, które widziałeś już u kogoś innego, a czasem nawet u wielu osób. Tak jest w przypadku wyposażenia kupowanego w dużych sieciach. Są to produkty masowe, które trafią do dużego grona nabywców i są względem siebie identyczne. Z takimi meblami trudno zatem uzyskać efekt oryginalności czy zaskoczyć gości. W kontekście wariantów na zamówienie będzie zgoła inaczej, gdyż są to specjalne projekty, więc masz świadomość, iż jest to element specjalnie dopasowany do Twoich oczekiwań.


Walory związane z funkcjonalnością

Warto podkreślić, że wybór takich mebli nie wiąże się tylko z kwestiami estetycznymi, ale i funkcjonalnymi. Z perspektywy samych użytkowników te są nawet ważniejsze. Taki element dobierasz pod kątem swoich potrzeb, więc każdy fragment choćby szafy czy garderoby, będzie mógł zostać właściwie zagospodarowany. Możesz też wybrać taką liczbę półek, szuflad czy innych elementów, które będą odpowiadać rzeczom, jakie chcesz schować w konkretnym meblu. Zwykle bywa to problematyczne przy produktach gotowych, które z zasady mają być w miarę uniwersalne. Nawet jeżeli część takiej szafy będzie Ci zatem odpowiadać, to najczęściej okazuje się, że brakuje wystarczającej liczby dopasowanych półek, a z kolei inne pozostają puste, gdyż nie masz czego tam trzymać. Aspekty funkcjonalne będą jeszcze bardziej doceniane w przypadku mebli zamawianych z myślą o bardziej problematycznych przestrzeniach, a więc wnękach, narożnikach czy skosach. Bez takiego wyposażenia, praktyczne zaaranżowanie takich rejonów jest najczęściej niemożliwe.


Wykonujemy meble na zamówienie na terenie Warszawy i okolic. Zamów nasze zabudowy w Ursusie, Wawrze, na Ursynowie czy Pradze Południe

Bez względu na to czy mieszkasz w Ursusie, Wawrze, na Ursynowie czy Pradze Południe, możesz zdecydować się na nasze meble na zamówienie, gdyż realizujemy zlecenia w Warszawie i okolicach. Możesz zatem kupić dobrej jakości wyposażenie do swojego mieszkania czy domu. Część firm ogranicza się do sprzedaży w stacjonarnych punktach czy działalności w obrębie określonych dzielnic, natomiast w naszym przypadku jest inaczej, więc oferta skierowana jest do wszystkich mieszkańców.


Garderoba na zamówienie


Działamy na terenie całego miasta i jego okolicy

Niektóre firmy działają tylko stacjonarnie lub w obrębie konkretnych dzielnic, co będzie oczywiście problematyczne dla mieszkańców innych rejonów Warszawy. Nasza oferta dostępna jest we wszystkich częściach stolicy - bez względu na to po której stronie Wisły mieszkasz oraz czy są to okolice bliżej centrum, czy bardziej na obrzeżach. Wykonujemy zabudowy na terenie Warszawy, ale i w bezpośredniej okolicy miasta, w obrębie do około 50 kilometrów. Zachęcamy zatem do wybrania naszej oferty również jeżeli mieszkasz w którejś z podmiejskich miejscowości. Poza mieszkaniami, zwykle pojawia się tam już więcej domów, w przypadku których aranżacje są jeszcze większym wyzwaniem. Dobrej jakości i dopasowane meble na zamówienie, będą zatem znakomitym pomysłem.


Wybierz nasze meble na zamówienie w Warszawie. Wysoka jakość poparta wieloma pozytywnymi opiniami

Opinie na temat naszych mebli na zamówienie w Warszawie są jak najbardziej pozytywne, co zawdzięczamy w dużym stopniu pasji i wynikającym z niej zaangażowaniu. Osoby, które zamawiają u nas zabudowy chętnie sięgają w przyszłości po kolejne, rekomendując je przy okazji znajomym. Obecnie wartościowymi komentarzami można się też dzielić w sieci. Tego typu opinie są najlepszą możliwą rekomendacją, potwierdzającą jakość produktów i samo podejście do klienta, które staramy się prezentować już od wielu lat. Zamówisz u nas różne meble, decydując przy tym o ich kształcie, jak i materiałach, które będą wykorzystane do ich przygotowania.


Duże doświadczenie

Działamy na rynku już od ponad dwudziestu lat, podczas których wykonaliśmy tysiące zabudów. Zaufanie klientów zyskaliśmy podejściem pełnym pasji i zaangażowania, jak i oczywiście dbałością o najwyższy standard, zarówno w zakresie jakości mebli, ale i samej obsługi. Ten profesjonalizm jest widoczny od etapu współpracy z doświadczonymi projektantami, po końcowe etapy dopracowywania zabudów przez fachowo przygotowane ekipy monterskie. Przy wysokiej jakości utrzymujemy też atrakcyjne ceny, wynikające między innymi ze stosowania niższych marży, jak i korzystnych promocji oraz rabatów.


Nasza oferta

W naszej ofercie znajdziesz propozycje dedykowane różnym przestrzeniom mieszkalnym. Możemy zająć się zabudową do przedpokoju (w tym pawlaczami) czy idealnie zaprojektowaną garderobą. Ta ostatnia może być doskonale dopasowana do tego jakich ubrań czy akcesoriów masz najwięcej, gdyż w takich szafach można wykorzystać zarówno półki czy szuflady, jak i kosze oraz miejsca na wieszaki. Wszystko będzie zatem dobrze dobrane do określonych potrzeb. Pośród naszych realizacji są również propozycje wyjątkowych i klimatycznych biblioteczek. Oczywiście możemy wykonać różne szafy wnękowe na zamówienie do sypialni, ale nie tylko. Pomożemy w funkcjonalnym wykorzystaniu narożników, skosów czy innych mniej typowych rejonów pomieszczeń. Do szaf oferujemy drzwi przesuwne i uchylne, z różnymi możliwościami względem wypełnień. Podstawą jest zwykle płyta, dostępna w bardzo wielu wariantach kolorystycznych. Mogą to być także materiały drewniane Rattan i Bambus lub lakierowane MDF, którego uzupełnieniem mogą być polakierowane profile obramowań, dostępne w kolorach z palety ral. Dużą popularnością cieszą się obecnie wypełnienia z luster lub szkła lakierowanego (dostępne też warianty matowe i mleczne). Możemy zastosować szkła bezbarwne (w tym Antisol, a więc wersję przydymianą), które świetnie sprawdzają się choćby w biblioteczkach. Wreszcie możesz zdecydować się na Grafikę na Szkle, a w takim przypadku wypełnieniem szafy będzie wybrana grafika, zdjęcie czy obraz. Oczekując wysokiej jakości oraz mebli dopasowanych do konkretnych przestrzeni i potrzeb, warto wybrać warianty na zamówienie. Wyróżniają się one na tle sklepowych odpowiedników, zarówno wyglądem, jak i samą funkcjonalnością. Jeżeli poszukujesz takiego wyposażenia na terenie Warszawy i okolic, to zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Kontakt

Twoja Szafa
ul. Modlińska 8
03-216 Warszawa

tel.: 600-11-00-11
pon-sob: 9.00-21.00
nd (robocze): 9.30-19.30
e-mail: twoja_szafa@interia.com

Punkty ekspozycyjne

AUCHAN Modlińska
ul. Modlińska 8 Warszawa
tel.: 600-11-00-11

 

 


AUCHAN Łomianki
ul. Brukowa 25 Łomianki
tel.: 600-69-00-69

© Twoja Szafa - All Rights Reserved.