Szafa wnękowa na wymiar w Warszawie

Szafa wnękowa na wymiar w Warszawie

Szafa wnękowa na wymiar w Warszawie? Wśród zróżnicowanej jakościowo oraz cenowo oferty znajdują się propozycje profesjonalnej zabudowy przestrzeni wnękowej, skosów, przedpokojów oraz sypialni, znakomicie wpisujące się w nietypowe wymiary pomieszczeń. Tego typu umeblowanie stanowi doskonałe połączenie jakości i funkcjonalności. Sprawdza się w nietypowych wnętrzach i wykazują wieloletnią niezawodnością. Sprawdź, gdzie warto je wykonać.

Spis treści
Co ją wyróżnia?
Co wpływa na cenę?
Model z lustrem


Co wyróżnia szafy wnękowe na wymiar w Warszawie?

W mieście stołecznym nie brak zróżnicowanej oferty wykonania szaf wnękowych na wymiar. Wybór tego rozwiązania z realizacją w Warszawie nie musi jednak oznaczać wysokiej ceny, długiego terminu oczekiwania oraz konieczności długotrwałego poszukiwania odpowiedniej oferty. Firma z długoletnim doświadczeniem, zajmująca się realizacją szaf do zabudowy na wymiar to gwarancja zastosowania najwyższej jakości materiałów w atrakcyjnych cenach. Nasze meble są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które w zależności od wybranego wymiaru posiadają odpowiednie elementy, wpływające na trwałość oraz bezawaryjność użytkowania. Wykonywane na zamówienie meble mogą być wyposażone w mechanizm drzwi przesuwnych, dzięki któremu znakomicie sprawdzają się w każdym, nawet najmniejszym pomieszczeniu oraz najtrudniej dostępnej wnęce.


Zabudowa wnęki doskonałym sposobem na zwiększenie powierzchni przechowywania

Wnęka jest przestrzenią, która teoretycznie może stanowić doskonałe miejsce do przechowywania, jednak w praktyce trudno jest ją zaadaptować tak, aby jej przestrzeń stała się dostępna, a jednocześnie łatwa do utrzymania w czystości. Dzięki szafie do zabudowy na wymiar, z łatwością można zaadaptować każdą wnękę, stosując drzwi przesuwne na wysokiej jakości prowadnicach, mechanizmy szufladowe, głębokie półki oraz oświetlenie wewnętrzne. Jest to znakomity sposób na powiększenie przestrzeni użytkowej nieruchomości, tworząc pojemną przestrzeń do przechowywania, a także estetyczną koncepcję, osłaniającą nieregularne kształty wnęki.


Zabudowa nietypowej wnęki

W przestrzeniach pod schodami, w spiżarniach lub toaletach, w których zależy nam na maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni trudno dostępnej wnęki, zabudowa na wymiar jest znakomitym rozwiązaniem. Ogromne możliwości doboru kolorystyki frontów, korpusów, a także zawartości wyposażenia wnętrza szafy tworzą możliwość funkcjonalnej aranżacji pomieszczeń. Dzięki nowoczesnej szafie, zabudowanej we wnęce, wnętrze nabierze efektu uporządkowanego, nowoczesnego charakteru o spójnej koncepcji stylistycznej.


Czy nasze szafy wnękowe na wymiar dostępne są w atrakcyjnych cenach?

Cena szafy wnękowej na wymiar może różnić się w zależności od jej wymiarów, stopnia skomplikowania konstrukcji, którą dostosować należy do wymiarów wnęki, a także zakresu wyposażenia wewnętrznego, które będzie stanowiło jej element. My oferujemy tego typu meble w atrakcyjnej dla Ciebie cenie, a to dzięki długoletniemu doświadczeniu i stabilnej współpracy z wiodącymi producentami. Zniżki, które można uzyskać na przestrzeni wieloletniej, udanej współpracy skutkują obniżeniem cen. Meble tworzone na indywidualne zamówienie są dostosowane do potrzeb, wymagań oraz dostępnej przestrzeni. Zabudowując powierzchnię od podłogi do sufitu, można maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, wzmocnić efekt nowoczesnego minimalizmu we wnętrzu, a ponadto nie martwić się o miejsce do przechowywania odzieży, obuwia i drobiazgów. Cennik ustalmy w trakcie rozmowy, podczas której ustalamy z Tobą najważniejsze elementy projektu i wykonujemy dokładne pomiary. Indywidualnie dobierane parametry szafy wiążą się jednoznacznie z koniecznością indywidualnego ustalenia ceny za wykonana zabudowę. Warto korzystać z atrakcyjnych ofert, zakładających niską marżę, ujmujących zniżki i promocje. Wysoka jakość może być dostępna w dobrej cenie. Aby wstępnie ocenić zakres finansowy zabudowy wnękowej, możesz nas poprosić o oszacowanie kosztów, wysyłając wiadomość przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej.

Szafa w loftowym wnętrzu


Jaka szafa wnękowa będzie odpowiednia do Twojego wnętrza i gdzie się sprawdzi wariant z lustrem?

Szafa wnękowa, dostępna także w wariancie z lustrem, powinna przede wszystkim wyróżniać się najwyższą jakością wykonania oraz zastosowanych materiałów. Dzięki komponentom, stanowiącym solidną całość, szafa do zabudowy wnęki charakteryzuje się niezawodnością użytkowania przez wiele lat. Prowadnice oraz rolki, wykonane z wysokiej klasy materiałów, zapewniają trwałość użytkowania oraz komfort nowoczesnego domykania - bezgłośnego, zwalniającego w ostatniej fazie przesuwu, a także zapewniającego szczelność szafy. Szafa we wnęce spełnia ważną rolę pod kątem aranżacji pomieszczenia. Jej dobór wiąże się z nadaniem wnętrzu głębi, rozświetlenia lub optycznego powiększenia.


Z lustrem

Do pomieszczeń niedużych oraz słabo doświetlonych znakomitą opcją jest szafa wnękowa z lustrem. Dzięki jej funkcjonalności możemy stworzyć nowoczesne, modnie urządzone wnętrze, w którym nie zabraknie wrażenia przestrzeni oraz dużej ilości światła. Lustro, odbijające promień światła, znakomicie rozświetla pomieszczenie, wpływając na wrażenie poszerzenia jego ścian. Drzwi lustrzane pozwalają stworzyć przestrzeń do stylizacji, prezentując całą sylwetkę. Takie rozwiązanie pozwala też zaoszczędzić powierzchnię, którą zajęłoby lustro, zawieszone w innym miejscu.


Szafa do wnęki w dopasowanej kolorystyce frontów

Fronty doskonale prezentują się, jeśli ich kolorystyka zostanie dobrana do barwy ścian. Dzięki wrażeniu jednolitości pomieszczenie uzyska wrażenie otwartości, przestronności oraz będzie sprawiało wrażenie większego niż jest w rzeczywistości. Wybierając jasną kolorystykę płyty meblowej, będącej materiałem, tworzącym drzwi szafy, optycznie powiększymy przestrzeń wnęki. Decydując się na zabudowę w ciemniejszym kolorze, nadamy pomieszczeniu elegancji, klasycznego, stonowanego efektu oraz sprawimy, że we wnętrzu zapanuje luksus. Praktyczna szafa do wnęki wykonana z najwyższą precyzją stanie się ozdobą pomieszczenia. Jej styl, wpisujący się w charakter pozostałych elementów zabudowy sprawi, że pomieszczenie będzie wyglądało nienagannie. Wykorzystując przestrzeń wnęki na zabudowę, unikniesz nieładu w każdym wnętrzu, w którym przestrzeń do przechowywania posiada niestandardowy wymiar.

Kontakt

Twoja Szafa
ul. Modlińska 8
03-216 Warszawa

tel.: 600-11-00-11
pon-sob: 9.00-21.00
nd (robocze): 9.30-19.30
e-mail: twoja_szafa@interia.com

Punkty ekspozycyjne

AUCHAN Modlińska
ul. Modlińska 8 Warszawa
tel.: 600-11-00-11

 

 


AUCHAN Łomianki
ul. Brukowa 25 Łomianki
tel.: 600-69-00-69

© Twoja Szafa - All Rights Reserved.