Ceny szaf na wymiar w Warszawie

Ceny szaf na wymiar w Warszawie

Ceny szaf na wymiar w Warszawie bywają bardzo zróżnicowane. Nie da się podać jednoznacznej stawki, choćby za metr, gdyż przy meblach o podobnych parametrach wysokości i szerokości, stawki mogą być zgoła inne. Wynika to z faktu, że trzeba uwzględniać także koszty wybranych materiałów czy akcesoriów wewnętrznych, które były potrzebne do układu spełniającego oczekiwania klienta. Jak przystało na wyposażenie na zamówienie, są to indywidualne projekty. Każdy z nich wymaga zatem oddzielnej wyceny.


Spis treści
Cennik
Brak jednoznacznych stawek
Indywidualna wycena
Co wpływa na cenę?
Wybierz atrakcyjne cenowo meble z naszej oferty
Niska marża i korzystne rabaty


Dlaczego trudno o jednoznaczny cennik szaf na wymiar w Warszawie?

Firmy oferujące szafy na wymiar w Warszawie nie bez przyczyny nie publikują klasycznego cenniku. Wynika to po prostu z faktu, że jego opracowanie jest w zasadzie niemożliwe. Meble kupowane na zamówienie charakteryzują się tym, że są unikalne, a ich koszt za każdym razem będzie inny, na co wpływa wiele czynników. Z tego względu przy każdym projekcie konieczna jest osobna wycena.


Brak z góry określonych stawek

Kupując meble w sklepie jesteś oczywiście przyzwyczajony do podanych cen. Te tworzone na zamówienie to jednak inna kategoria. Są one przygotowywane na wymiar, więc teoretycznie można oczekiwać stawki choćby za metr, lecz to także nie jest zwykle możliwe. Żeby to zrozumieć trzeba spojrzeć na specyfikę takiego wyposażenia, które odbiega od siebie nie tylko rozmiarami. Wystarczy wspomnieć, że dwie szafy o w zasadzie identycznym wymiarze, mogą znajdować się niemal na dwóch biegunach cenowych. Wynika to z tego, że zamawiający decyduje też o innych szczegółach takich mebli, a to wiążę się z innymi kosztami.


Wycena

Producenci, którzy przygotowują takie meble na wymiar, sami oferują klientom wycenę. Zamawiający przedstawia nie tylko parametry, ale i swoje oczekiwania, na bazie czego szafa może zostać zaprojektowana i dopiero wtedy można oszacować jej wartość. Zwykle można również wybierać pomiędzy różnymi rozwiązaniami, a czasem i jakością materiałów, zależnie od planowanego przez nabywcę budżetu. Większość dobrych firm, takich jak Twoja Szafa, oferuje dokonywanie takich wycen za darmo, natomiast zdarzają się i producenci, u których zamawia się jednocześnie projekt z oszacowaniem kosztów i trzeba za to zapłacić.


Co wpływa na ceny szaf na wymiar w Warszawie?

Ceny szaf na wymiar w Warszawie będą rzecz jasna uzależnione od rozmiaru mebla, a więc jego wysokości, szerokości czy głębokości. Trzeba się też liczyć z tym, że jeżeli zaaranżowane mają być nietypowe, nierówne przestrzenie, to stawki mogą być wtedy trochę wyższe, gdyż będzie to bardziej wymagające przy projektowaniu i montażu. W koszcie uwzględnia się również elementy zewnętrzne i wewnętrzne szafy - im będzie ich więcej i im bardziej będą skomplikowane, tym rośnie rzecz jasna cena. W finalnej stawce będzie widoczna ilość drzwi i sposób ich otwierania. Wreszcie niebagatelne znaczenie ma dobór materiałów.

Szafa na indywidualne zamówienie


Wymiary

Rzecz jasna wymiary szafy będą miały wpływ na końcową cenę mebla, więc zdecydowanie więcej zapłacisz za taką zaplanowaną na obszarze całej dużej ściany, a mniej choćby za zabudowanie kameralnej wnęki. Warto pamiętać, że spore znaczenie ma tu nie tylko szerokość oraz wysokość szafy, ale także jej głębokość. Automatycznie wpływa to większą powierzchnię półek czy ścian wewnętrznych, a to generuje koszty.


Elementy zewnętrzne

Wiele zależy tutaj od projektu i umiejscowienia szafy, natomiast więcej zapłacisz rzecz jasna za taką z podłogą, sufitem, ściankami bocznymi i plecami. Po tym aspekcie widać między innym dlaczego modele na wymiar potrafią odbiegać od siebie cenowo i dlaczego trudno określać jakieś bazowe stawki. W wariantach mebli wnękowych z tych elementów najczęściej całkowicie się rezygnuje, a bazę stanowią ściany czy podłoga samego pomieszczenia. Pod tym względem większy koszt generują zatem opcje z pełnym korpusem.


Rodzaj i ilość elementów wewnętrznych

Zamawiając takie meble trzeba brać pod uwagę to, że ich układ wewnętrzny może być różny, zależnie od potrzeb klienta. Rzecz jasna przy szafach o większych wymiarach, zmieści się również więcej elementów. Zależnie od tego jak będzie wyglądało wyposażenie mebla (liczba półek, szuflad, ale i akcesoriów takich jak pantografy czy koszyki), odmienny będzie koszt tego fragmentu szafy, przekładający się na finalną cenę.


Typ drzwi

Przy większych szafach potrzebna jest zwykle większa liczba drzwi, ale przede wszystkim istotny jest ich rodzaj. Tradycyjne modele zawiasowe będą tańsze, ale obecnie najpopularniejsze są wersje przesuwne. To wymaga systemu jezdnego i profili, a liczba wykorzystanych elementów tego typu będzie też uzależniona od tego ile skrzydeł wykorzystano.


Materiały

Bardzo ważnym czynnikiem, który może znacząco różnicować cenę, są wykorzystane materiały. Zależnie od rodzaju i jakości, te mogą odbiegać od siebie kosztem. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór jeżeli chodzi o wypełnienia. Może to być płyta w stu kilkudziesięciu kolorach z palety KRONO, co jest podstawowym wyborem. Sporo osób decyduje się na lustra, co może być praktyczne, a przy tym powiększać optycznie pomieszczenie. W ofercie mamy różne rodzaje szkła: Lacobel (lakierowane), Metalac (matowe lakierowane), Lacomat (szkła mleczne), bezbarwne czy Antisol (bezbarwne przydymiane). Osoby stawiające na niestandardowe i fantazyjne rozwiązania, mogą wybrać Grafikę na Szkle. Chętnie wybierane są wypełnienia drewniane, z których możemy zaproponować Rattan i Bambus. Polecamy także zabudowy z Lakierowanego MDF na kolor z palety ral, w wariantach na wysoki połysk czy w półmacie.


Szafy na wymiar w Warszawie w dobrych cenach z Twoją Szafą

W naszej ofercie znajdziesz szafy na wymiar w Warszawie. Są one dostępne w korzystnych cenach, wynikających między innymi z niższej marży czy rabatów, które przydzielamy do poszczególnych zamówień. Jesteśmy doświadczoną firmą, oferującą produkty naprawdę wysokiej jakości, którą potwierdzają pozytywne opinie klientów czy choćby długi okres gwarancji. Zachęcamy zatem do składania u nas zamówień.


Niska marża i atrakcyjne rabaty

Nasza firma działa na terenie Warszawy i okolic od ponad dwudziestu lat, wyróżniając się nie tylko wysokim standardem, ale i najatrakcyjniejszymi cenami. Korzystamy z materiałów wysokiej jakości, czego potwierdzeniem jest gwarancja, udzielana nawet do siedmiu lat. Z uwagi na małe marże jesteśmy jednak w stanie dyktować stawki, które wyróżniają się na tle stolicy i to zdecydowanie na plus. Bardzo atrakcyjne ceny wynikają również z pojawiających się u nas promocji czy udzielanych rabatów - szczególnie przy dużych zamówieniach. Obecnie wiele osób decyduje się na meble na zamówienie w Warszawie, doceniając atuty tego rozwiązania, a więc przede wszystkim wysoką jakość i idealne dopracowanie takiego wyposażenia. Wybierając szafy na wymiar, cenę można oszacować dopiero po określeniu parametrów związanych z rozmiarami, układem wewnętrznym czy wykorzystanymi materiałami. Zachęcamy do kontaktu w celu wyceny i późniejszego wykonania zabudowy!

Kontakt

Twoja Szafa
ul. Modlińska 8
03-216 Warszawa

tel.: 600-11-00-11
pon-sob: 9.00-21.00
nd (robocze): 9.30-19.30
e-mail: twoja_szafa@interia.com

Punkty ekspozycyjne

AUCHAN Modlińska
ul. Modlińska 8 Warszawa
tel.: 600-11-00-11

 

 


AUCHAN Łomianki
ul. Brukowa 25 Łomianki
tel.: 600-69-00-69

© Twoja Szafa - All Rights Reserved.