Opinie

W wolnej chwili podziel się z nami swoją opinią, tym samym pomożesz nam usprawnić funkcjonowanie firmy w przyszłości.

Dziękujemy

Aneta
Warszawa, ul. Marywilska
Firma została mi polecona przez innego zadowolonego klienta. Pani z salonu przy ul.Modlińskiej (pomimo widocznego ogromnego obciążenia pracą) kompetentnie wykonała projekty szafy do pokoju i do przedpokoju oraz dokonała wstępnej wyceny. Pomimo obaw związanych z nierzetelnością wielu firm na rynku złożyłam zamówienie (niestety mam już doświadczenie z firmami, które świadomie próbują wlepić klientowi wadliwe produkty, co uważam za karygodne). Panowie sprawnie zmontowali szafy. Przy montażu szafy w przedpokoju okazało się, że półki są za płytkie. Panowie nie próbowali udawać cwaniaków i nie próbowali wmawiać mi, że tak powinno być, właśnie dlatego, z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę. Półki zostały szybko i bez problemów wymienione, co w moich oczach (jako klienta) świadczy o uczciwości i rzetelności firmy - a to dla klientów jest najważniejsze. Dlatego też nie wykluczam złożenia kolejnego zamówienia w przyszłości. Firma powinna być dumna z takich pracowników, bo to oni podwyższają jej renomę i napędzają klientów.
(doskonale)
Tadeusz
Warszawa Białołęka

Pierwszy kontakt z handlowcem/projektantem wykazał mi profesjonalność Firmy - uwzględnia się każde życzenia Klienta, umiejętnie doradza, sugeruje rozsądne rozwiązania i od razu mam wycenę projektu, a to ważne! Ceny bardzo rozsądne, nie przesadzone. Z tą Firmą warto realizować swoje plany zagospodarowania własnego lokum. Ja tak zrobię. Tadeusz

(doskonale)
Iwona
Warszawa Tarchomin
Montaż szafy wykonany błyskawicznie, po równie krótkim okresie oczekiwania od zamówienia. Szafa użytkowana już przeszło pół roku, rewelacyjne prowadnice, materiał najwyższej jakości. Polecam wszystkim . Ja niebawem wrócę tu z kolejnym zamówieniem .
(doskonale)
Karol
Warszawa

Pan Hubert robił nam łącznie trzy szafy. Dwie pierwsze zamontował w 2006 roku. Trzymają się bez szwanku do dziś - jedyne co się stało to odkleiła się po latach gąbeczka amortyzująca suwane drzwi to sobie przykleiłem. Teraz po latach wracam tu po nowe szafy do nowego mieszkania. Polecam!

(Wybierz ocenę)
Beata
Warszawa Wola
Szybka realizacja zamówienia oraz profesjonalny zespół monterów. Polecam
(doskonale)
Kontakt

Twoja Szafa
ul. Modlińska 8
03-216 Warszawa

tel.: 600-11-00-11
pon-sob: 9.00-21.00
nd (robocze): 9.30-19.30
e-mail: twoja_szafa@interia.com

Punkty ekspozycyjne

AUCHAN Modlińska
ul. Modlińska 8 Warszawa
tel.: 600-11-00-11

 

 


AUCHAN Łomianki
ul. Brukowa 25 Łomianki
tel.: 600-69-00-69

© Twoja Szafa - All Rights Reserved.