Szafa wnękowa w Warszawie

Szafa wnękowa na zamówienie w Warszawie

Szukając szafy wnękowej w Warszawie, chcesz w optymalny sposób wykorzystać dostępną powierzchnię. Dotyczy to także pomieszczeń o trudnym układzie aranżacyjnym, a więc choćby takich ze skosami. Takie meble są wykonywane na zamówienie, więc mogą być dopasowane do kształtu pokoju i potrzeb użytkownika. Obejmuje to również kwestie estetyczne, gdyż takie elementy mogą być wykonane w pełni w zgodzie z gustem i wyobrażeniami zamawiającego. Umeblowanie wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach oferuje Twoja Szafa.

Spis treści
Dlaczego warto się na nie zdecydować?
Optymalne rozwiązanie do pomieszczeń ze skosami
Wysoka jakość
Atrakcyjna cena

 

Dlaczego warto wybrać szafy wnękowe na zamówienie w Warszawie?

Wybierając szafy wnękowe na zamówienie w Warszawie, można zaaranżować niemal dowolną powierzchnię w pomieszczeniu, przy utrzymaniu maksymalnej funkcjonalności. Ten aspekt jest niezwykle istotny szczególnie w mniejszych mieszkaniach czy pokojach o ograniczonym metrażu. Aranżując taką przestrzeń, chcesz ją wykorzystać w jak największym stopniu, co zwykle jest problematyczne przy zakupie standardowego umeblowani. Warianty wnękowe są obecnie niezwykle popularne, a te wykonywane na zamówienie mogą być w zasadzie całkowicie spersonalizowane. Dostosujesz zatem ich wnętrze do własnych potrzeb, żeby szafa była jak najbardziej praktyczna. Możesz też podjąć decyzję o materiałach czy stylistyce wykończeniowej, dzięki czemu mebel będzie doskonale pasował pod względem dekoratorskim.

 

Wykorzystanie powierzchni

Pełne zaaranżowanie wnęki pokoju sprawia, że można wykorzystać jego całą powierzchnię. Wystarczy sięgnąć po odpowiednią szafę na zamówienie. Oznacza to wybór mebla o naprawdę dużej pojemności, który jednocześnie nie przytłoczy całego wnętrza i zwiększy funkcjonalność dostępnej przestrzeni. Takie szafy zajmują mniej miejsca niż standardowe meble, które można znaleźć w sklepach. Przy realizacjach na zamówienie długość i wysokość takiego elementu będą dostosowana do wielkości pomieszczenia, a pod względem głębokości często wystarczy już ok. pół metra, żeby szafa była pojemna i wygodna do użytkowania.

 

Dopasowanie do własnych potrzeb

Takie meble są nie tylko dopasowane pod kątem pomieszczenia, ale przy indywidualnych realizacjach, można je też uznać za spersonalizowane. Dotyczy to już samego układu wypełnień, który możesz dostosować do swoich potrzeb. Jeżeli szafa ma być przeznaczona dla dorosłych, to na pewno warto wtedy zadbać o miejsce na rozwieszanie rzeczy na wieszakach, z kolei w przypadku mebla do pokoju dziecięcego, bardziej opłacalna może być choćby większa liczba półek. Istotne jest jednak to, że szafa będzie na pewno praktyczna i skrojona pod użytkownika. Dodatkowo przy zamówieniu masz wpływ choćby na rodzaj montowanych drzwi (przesuwnych lub uchylnych) czy rodzaje wypełnień i materiałów wykończeniowych. Obecnie sięga się przy tym nie tylko po płyty meblowe, ale popularne jest też wykorzystanie luster czy szkieł, co może dodatkowo powiększyć optyczne postrzeganie przestrzeni i wpłynąć na wygląd całego pomieszczenia. Oczywiście możesz również zdecydować się na różną kolorystykę, dopasowując mebel do swoich wyobrażeń, także pod względem dekoratorskim.


Szafy wnękowe na wymiar w Warszawie do zabudowy pod skosami

Szafy wnękowe na wymiar w Warszawie do zabudowy mogą być przeznaczone do naprawdę różnych kształtów pomieszczeń. Są one idealnym rozwiązaniem w kontekście pokoi ze skosami, które są jednymi z największych wyzwań aranżacyjnych. Takie powierzchnie można znaleźć w większości domów, a obecnie popularne stało się wykorzystywanie takich rejonów mieszkalnych choćby pod kątem sypialni. Praktyczne meble są wtedy niezwykle istotne, a warianty wnękowe pozwalają urządzić wnętrze w sposób w pełni funkcjonalny, przy oszczędności miejsca, które pozostawałoby puste, gdyby sięgnąć po standardowe, gotowe umeblowanie, które nie jest dostosowane do takich sytuacji.


Problem ze znalezieniem gotowych produktów

Pomieszczenia ze skosami występują tak naprawdę w większości domów, a coraz częściej można je spotkać także w mieszkaniach. Choć przestrzeń jest wtedy w pewnym stopniu ograniczona, to dalej można ją zaaranżować nie tylko w stylowy, ale i praktyczny sposób. Zwykle jest to jednak utrudnione, gdy chcesz wybrać produkty gotowe, z popularnych sklepów meblowych. Są to wyroby masowe i robione seryjnie, pod najbardziej typowe wnętrza. Tym samym nigdy nie są to meble w pełni dopasowane właśnie do takich wnętrz, które są wypełnione skosami i mają różne wymiary. Można wtedy wybrać niższe meble, lecz wygląda to potem mało estetycznie, a przede wszystkim oznacza zmarnowanie dostępnej przestrzeni.


Szafa idealna do takiej przestrzeni

Przygotowując się do wykorzystania obszaru pod skosem w pomieszczeniu, warto pomyśleć właśnie o szafie wnękowej do zabudowy, robionej na wymiar. Można wtedy wykorzystać właściwie każdy centymetr dostępnej powierzchni, nawet jeżeli w obrębie skosu dochodzą jakieś inne elementy, takie jak choćby okna. Umeblowanie umieszczone w takiej wnęce okazuje się praktyczne i świetnie się prezentuje. Tym samym choćby poddasze można z powodzeniem zaaranżować jako sypialnię czy pokój dziecięcy, nie obawiając się o to, że nie uda się tam umieścić pojemnej oraz funkcjonalnej szafy.

Biała szafa we wnęce

 

Tanie szafy wnękowe wysokiej jakości w Warszawie? Skorzystaj z naszej oferty!

Wbrew pozorom szafy wnękowe w Warszawie możesz kupić tanio i to w przypadku wyrobów naprawdę wysokiej jakości. Tak będzie, jeżeli skorzystasz z naszej oferty. Dzięki niskim marżom oferujemy naprawdę atrakcyjne ceny, wraz z licznymi rabatami. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat i dbamy o wysoki standard, nie tylko w zakresie wykorzystywanych materiałów, ale całej obsługi, łącznie z etapami projektowania i montażu, nie mniej istotnymi w kontekście przygotowania odpowiedniej zabudowy.


Doświadczenie i wysoka jakość

Nasza firma działa na rynku od ponad dwudziestu lat, realizując w tym czasie tysiące zleceń na zabudowy w Warszawie i okolicach stolicy. Renomę i zaufanie ze strony klientów zawdzięczamy w dużej mierze zaangażowaniu i stawianiu na wysoki standard. Obejmuje to już etap samego projektowania zabudowy, w czym pomogą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Do przygotowanych mebli wykorzystujemy materiały naprawdę wysokiej jakości, potwierdzone gwarancją nawet do 7 lat. Oczywiście nie mniej istotny jest czas samego montażu, którym również zajmują się profesjonalne ekipy. Zamówiona u nas zabudowa będzie nie tylko bardziej stylowa i funkcjonalna niż gotowe meble z sieciowych sklepów, ale przy tym także trwalsza, dzięki wykorzystaniu dobrej klasy materiałów.


Atrakcyjne ceny

Pomimo wysokiej jakości obsługi i produktów, oferujemy nasze zabudowy w bardzo atrakcyjnych cenach. Jest to związane z niskimi marżami, które pozwalają nam przedstawiać naprawdę korzystną ofertę, w doskonałej relacji ceny do wysokiej jakości. Oprócz tego gwarantujemy opłacalne rabaty, w szczególności przy dużych zamówieniach. Szafy wnękowe są bardzo praktycznym rozwiązaniem, które zdecydowanie zyskuje na popularności. Można je spotkać w wielu domach i mieszkaniach. Meble realizowane na wymiar można idealnie dopasować do dostępnej powierzchni, a przy tym zamówić w takim układzie oraz stylistyce, która będzie Ci najbardziej odpowiadać. Jeżeli jesteś zainteresowany takim umeblowaniem w atrakcyjnej cenie, zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów sprzedaży, kontaktu telefonicznego lub e-mail!

Kontakt

Twoja Szafa
ul. Modlińska 8
03-216 Warszawa

tel.: 600-11-00-11
pon-sob: 9.00-21.00
nd (robocze): 9.30-19.30
e-mail: twoja_szafa@interia.com

Punkty ekspozycyjne

AUCHAN Modlińska
ul. Modlińska 8 Warszawa
tel.: 600-11-00-11

 

 


AUCHAN Łomianki
ul. Brukowa 25 Łomianki
tel.: 600-69-00-69

© Twoja Szafa - All Rights Reserved.