Szafa do przedpokoju na wymiar. Zaprojektuj w Warszawie

Szafa do przedpokoju na wymiar

Szafy do przedpokoju na wymiar, które projektujemy w Warszawie, to komfortowe i dopasowane do indywidualnych preferencji rozwiązanie. Wiele osób szuka idealnej szafy w sklepach meblowych, w końcu decyduje się na mebel, który spełnia jedynie część oczekiwań. Nie musi tak być, wystarczy, że zdecydujesz się na szafę na wymiar.

Spis treści
Zalety
Cennik
Rodzaje zabudowy
Zamów w Warszawie


Dlaczego warto się zdecydować na szafę do przedpokoju na wymiar?

Szafa do przedpokoju na wymiar będzie niezwykle przydatna nie tylko w małych, ale też dużych mieszkaniach. Podczas zamawiania szafy możesz samodzielnie dobrać rodzaj drewna, typ drzwi, półki wewnętrzne. Otrzymujesz więc gotowy projekt, który spełnia wszystkie wymagania i jest dopasowany do Twoich potrzeb. Kolor szafy będzie dobrany do wystroju wnętrza, sposób otwierania drzwi będzie taki, jaki najbardziej Tobie odpowiada.


Układ i wykonanie

Nie bez znaczenia jest także układ półek, ponieważ zależy on od tego, co będzie w szafie przechowywane. Część osób decyduje się na umieszczanie w niej kurtek, płaszczy, butów, walizek wyjazdowych i wszystkich akcesoriów podróżniczych. Są jednak osoby, które preferują trzymać w szafie odkurzacz, środki czystości, ręczniki, pościel. W szafie na wymiar możesz idealnie dostosować liczbę półek, ich rodzaj, przestrzeń między nimi. Wszystko dopasowane jest do Twoich preferencji, będziesz korzystał z szafy przez długi czas i to dokładnie w taki sposób, jaki sobie wymarzysz. Kolejną zaletą szafy na wymiar jest jej perfekcyjne wykonanie. Takie projekty są przez nas dopracowane w każdym szczególe, a Ty nie tylko nie musisz się martwić o to, że coś będzie zrealizowane niedokładnie, ale też nie będziesz musiał samodzielnie składać takiej szafy. Zrobią to za Ciebie specjaliści.


Co wpływa na cennik szaf do przedpokoju na wymiar?

Wiele osób, wybierając szafy do przedpokoju na wymiar, cennik przegląda dokładnie i skrupulatnie. Nie da się jednak przewidzieć ostatecznych kosztów bez konsultacji i wyceny. Na końcowe koszty składa się mnóstwo czynników. Wśród nich jest: wysokość, szerokość, głębokość szafy. Istotną kwestią wpływającą na cenę jest również rodzaj drewna, z którego ma być wykonana szafa. To tylko część elementów, które mają przełożenie na cenę. Dlatego warto, abyś dopiero po przemyśleniu tego, w jaki sposób ma wyglądać Twoja szafa, zapytał o kosztorys konkretnego rozwiązania. Wtedy otrzymasz realną cenę. Warto pamiętać o tym, że szafa na wymiar to zupełnie inny rodzaj mebli niż dostępne w popularnych sklepach. To inwestycja na długi czas.


Za co tak naprawdę płacisz?

Szafa, która będzie spełniała swoje zadanie, będzie wykonana z trwałych i materiałów o długiej żywotności, a jej układ zostanie dostosowany do Twoich wymagań, zawsze będzie służyła przez przynajmniej kilka lat. Powodem jest nie tylko jej wytrzymałość, ale także to, że nie będziesz chciał jej wymienić na inną, ponieważ będzie idealna. Doskonale dopasowana do oczekiwań i potrzeb szafa to wydatek, który zapewnia komfort przechowywania, satysfakcję estetyczną i wygodę.

Szafa przedpokojowa


Jaką szafę na wymiar do przedpokoju wybierzesz? Przesuwną, z siedziskiem? Wybór należy do Ciebie

Szafy przedpokojowe na wymiar to ogromna różnorodność. Popularne są wśród nich zwłaszcza szafy przesuwne oraz te z siedziskiem. Decydując się na gotowy mebel kupowany w sklepie, musisz zaakceptować konkretny typ i zastosowane w nim rozwiązania. Decydując się na dopasowane indywidualnie rozwiązanie w postaci szafy przedpokojowej, możesz nie tylko łączyć cechy wielu rodzajów szafy, ale także wykorzystywać rozwiązania innowacyjne, trudno dostępne na rynku, a także wcielać w życie własne pomysły. Jest także wiele osób, które wiedzą, jakie będzie przeznaczenie szafy, ale nie mają na nią pomysłu. Należysz do tej grupy? W takiej sytuacji z ratunkiem przychodzimy my, czyli profesjonalna firma, która tworzy szafy na zamówienie. Nasi specjaliści z Twoja Szaf, przedstawią możliwości i projekt, który będzie spełniał Twoje końcowe oczekiwania. Mamy wieloletnie doświadczenie i wiemy w jaki sposób tworzyć projekty, których realizacja będzie doskonale pokrywała się z potrzebami zamawiającego. Meble to nasza pasja, wykonujemy je z precyzją oraz zaangażowaniem. Właśnie dlatego wybierając szafę u nas, masz pewność, że efekt końcowy będzie doskonały.


Różne typy

Szafy przesuwne do przedpokoju na wymiar, szafy z lustrem, szafy garderobiane – to tylko niektóre rodzaje szaf najczęściej wybieranych przez naszych klientów. Decydując się na szafę do przedpokoju, weź pod uwagę jej zastosowanie. Może mieć ona kilka funkcji, a tym samym stanowić doskonałe połączenie. Zawsze proponujemy przede wszystkim wielofunkcyjne rozwiązania, które ostatecznie cieszą się największym zainteresowaniem. Duża szafa może być wyposażona w lustro i siedzisko. Dzięki temu wygodnie założysz buty znajdujące się w jednej z części szafy, ale także przejrzysz się w niej, wybierzesz płaszcz oraz akcesoria i parasol. Możesz wybrać różny podział półek, szafek i modułów. Nasi doradcy pomogą Ci w tym, aby zdecydować się na najlepsze rozwiązanie.


Szafę do przedpokoju na wymiar dopasowaną do aranżacji Twojego mieszkania znajdziesz w Warszawie

Wiele osób decyduje się na zakup szafy do przedpokoju już wtedy, gdy całość mieszkania albo domu jest wykończona. Zostały dobrane kolory ścian, rodzaj wystroju, styl dekoracji. Wybierając szafę na wymiar w Warszawie, nie musisz ograniczać się do powszechnie dostępnych projektów. Możesz idealnie dopasować wygląd szafy, jej kształt i układ do zastosowanych rozwiązań. Dzięki temu szafa znajdująca się w przedpokoju będzie doskonale pasowała do wystroju, uzupełniając idealnie klimat wnętrza. Minimalizm, tradycyjne zdobienia, a może styl vintage? To tylko część stylów, z których możesz wybierać decydując się na szafę na zamówienie.


Nasze doświadczenie

Szafy przedpokojowe na wymiar warto wybierać z uwzględnieniem doświadczenia danej firmy. Twoja szafa to marka, która nie zawodzi. To właśnie dzięki temu jesteśmy na rynku od 1995 roku i niezmiennie tworzymy najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Zaufały nam tysiące osób, nasze szafy są dopracowane, wytrzymałe, mają solidną konstrukcję. Stolarze, którzy u nas pracują nie są zwykłymi rzemieślnikami, to pasjonaci. Wszystkie meble tworzymy z zaangażowaniem i ekscytacją kolejnym ciekawym projektem. Jeśli myślisz o tym, żeby zdecydować się na szafę na wymiar, to koniecznie skontaktuj się z nami! Nie musisz mieć precyzyjnego pomysłu, nasi projektanci zadadzą Ci odpowiednie pytania i w ten sposób zaproponują projekt idealnie spełniający Twoje indywidualne oczekiwania. Nie musisz wychodzić z domu, aby dowiedzieć się jakie mogą być koszty Twojej szafy! Wystarczy, że wykorzystasz dostępną na naszej stronie opcję wyceny online. Zobacz także zdjęcia naszych projektów i sprawdź, jak piękne i praktyczne szafy tworzymy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to napisz lub zadzwoń. Nasi eksperci chętnie Ci doradzą, pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Twoja Szafa
ul. Modlińska 8
03-216 Warszawa

tel.: 600-11-00-11
pon-sob: 9.00-21.00
nd: 9.30-19.30
e-mail: twoja_szafa@interia.com

Punkty ekspozycyjne

AUCHAN Modlińska
ul. Modlińska 8 Warszawa
tel.: 600-11-00-11

 

 


AUCHAN Łomianki
ul. Brukowa 25 Łomianki
tel.: 600-69-00-69

© Twoja Szafa - All Rights Reserved.