Meble pod zabudowę. Zamów w Warszawie

Meble do zabudowy w Warszawie

Meble pod zabudowę, które tworzymy w Warszawie, cieszą się coraz większą popularnością. Rozwiązanie to z powodzeniem sprawdza się mieszkaniach o dowolnym metrażu, które da się wyposażyć w sposób odpowiednio dostosowany do potrzeb użytkowników oraz ich preferencji estetycznych. Meble wolnostojące często nie spełniają oczekiwań, które zapewnia sprzęt przeznaczony pod zabudowę. Ofertę w tym zakresie posiada firma Twoja Szafa.

Spis treści
Zastosowanie
Stosowane materiały
Projekt i montaż
Do salonu
Na wymiar
Oferta firmy Twoja Szafa


Zastosowanie mebli pod zabudowę

Meble pod zabudowę, które tworzymy w Warszawie, należą do coraz częściej poszukiwanych w tym mieście zestawów wyposażenia. Tego typu systemy opracowane zostały specjalnie z myślą o pomieszczeniach, które ze względu na brak przestronności sprawiają pewne trudności w zagospodarowaniu. Z pomocą mebli przeznaczonych pod zabudowę nawet mało ustawne wnętrza mogą zyskać na funkcjonalności, a zarazem stać się przytulne i estetyczne.


Zastosowanie

Meble w zabudowie najlepiej sprawdzają się we wnętrzach, które ze względu na nadmiar wyposażenia posiadają niewiele wolnego miejsca. Ma to szczególne znaczenie w przypadku konieczności przechowywania w pomieszczeniach wielu przedmiotów codziennego użytku, które nierzadko wymagają uwzględnienia w aranżacji dodatkowych szaf, regałów czy półek. Meble przygotowywane specjalnie pod zabudowę powalają na optymalne wykorzystanie skosów i wnęk, które często spotkać można w mało ustawnych domach i mieszkaniach. Tego typu wyposażenie najczęściej przyjmuje postać wszelkiego rodzaju szaf wnękowych, skosowych czy poddaszowych, pozwalających na łatwe zagospodarowanie cennego miejsca w salonie, łazience lub kuchni. Rozwiązanie to znacząco zwiększa komfort korzystania z pomieszczeń, a jednocześnie stylowo dopełnia ich aranżację.


Stosowane materiały

Meble pod zabudowę powstają z różnych materiałów. Do najczęściej stosowanych należą forniry, czyli cienkie płaty drewna. Powstają one poprzez skrawanie płaskie lub obwodowe, a ich struktura zapewnia odporność na zarysowania, długowieczność oraz estetyczne wykończenie. Forniry drewniane mogą być też modyfikowane, np. poddawane barwieniu. Dużą popularnością w przypadku mebli przeznaczonych pod zabudowę cieszą się płyty MDF, które powstają z włókien drzewnych. Elementy te standardowo poddaje się lakierowaniu, jednak możliwe jest zachowanie także struktury matowej. Do zabudowy wnęk często używane są również płyt laminowanych, które dzięki swojej dekoracyjności doskonale współgrają z nowoczesnymi pomieszczeniami. W wielu meblach wykorzystać można też szkło, pozwalające na dodatkowe ozdobienie zabudowy.

Garderoba pod skosem


Projekt i montaż mebli pod zabudowę. Jak się sprawdzą w salonie?

Meble pod zabudowę, często wybierane do salonu, zawsze powinny być wykonane na podstawie odpowiednio sporządzonego projektu, w którym kluczowe znaczenie mają precyzyjne wymiary. Poszczególne elementy zestawu oraz części montażowe opracowuje się za pomocą specjalnych programów komputerowych. Projekt może być stworzony indywidualnie od podstaw bądź też bazować na podstawie gotowych rozwiązań. Montaż mebli przeznaczonych pod zabudowę często przeprowadzić da się samodzielnie, ponieważ ich konstrukcja jest modułowa. Wyposażenie może być też złożone w całość przez wyspecjalizowanych montażystów, którzy przeprowadzą wszystkie prace zgodnie z projektem. To drugie rozwiązanie jest szczególnie polecane w przypadku mebli wykonywanych pod wymiar oraz na indywidualne zamówienie. Pomoc specjalistów przydaje się w przypadku pomieszczeń, które ze względu na obecność wielu wnęk charakteryzują się utrudnioną ustawnością.


Meble w zabudowie do salonu

Meble w zabudowie do salonu pozwalają na uzyskanie stylistycznego ładu, a także możliwie najlepszego wykorzystania przestrzeni. Efektowność takiego rozwiązania w dużym stopniu zależy od umiejętności zarówno projektanta, jak i wykonawcy. Nie bez znaczenia pozostaje dobór odpowiednich materiałów oraz trafne zagospodarowanie poszczególnych elementów zabudowy w salonie.


Zabudowa w salonie z szafą

Zabudowa w salonie z szafą to rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach wymagających zastosowania dużej ilości mebli. W takim przypadku wyposażenie zabudowywane jest w niewykorzystywanych wcześniej wnękach, co w żadnym stopniu nie odbija się negatywnie na estetyce wnętrza. W zabudowach często stosuje się szafy wyposażone w drzwi przesuwne, dzięki czemu korzystanie z nich jest bardzo łatwe. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że pojemność tych mebli jest z reguły większa niż tradycyjnych modeli wolnostojących. Wewnątrz szaf pod zabudowę stosuje się metaliczne kosze z aluminium, które montowane są w wysuwanych ramach. Takie rozwiązanie znacząco oszczędza czas potrzebny na znalezienie ubrań czy posegregowanie dokumentów. Na wyposażeniu szaf do zabudowy znajdują się także praktyczne półki, kosze na buty czy wieszaki, które dodatkowo zwiększają wygodę użytkowania. Niektóre elementy mogą być wysuwane bocznie lub centralnie, dzięki czemu mebel dostosować da się do indywidualnych preferencji użytkownika.


Zabudowa salonu na wymiar

Zabudowa salonu na wymiar daje pewność ujednolicenia wszystkich elementów. Dotyczy to zarówno zastosowania identycznych materiałów, jak i zbliżonych stylistycznie faktur czy odcieni. Kombinacja mebli przygotowanych pod zabudowę zapewnia większe możliwości aranżacyjne, niż zestaw wyposażenia wolnostojącego. Wszystkie elementy posiadają optymalnie dopasowaną głębokość, wysokość i szerokość, co niweluje ryzyko bałaganu i przypadkowości. Przygotowanie zabudowy na wymiar zwiększa też bezpieczeństwo korzystania w salonu, który pozbawiony będzie mebli z ostrymi kantami, wystającymi elementami oraz innymi niepraktycznymi defektami. Nie bez znaczenia pozostaje funkcjonalność, ponieważ zabudowa nie musi ograniczać się wyłącznie do przygotowanych na wymiar szaf i regałów. Takie rozwiązanie umożliwia np. dyskretne ukrycie elementów kina domowego oraz innych urządzeń.


Meble do zabudowy w Warszawie - Twoja Szafa

Meble do zabudowy w Warszawie oferuje firma Twoja Szafa. Jesteśmy w stanie wykonać wysokiej klasy szafy z drzwiami uchylnymi i przesuwnymi, garderoby oraz inne meble na indywidualne zamówienie. Nasze rozwiązania wyróżniają się dużą trwałością, a także odpowiednią estetyką. Jesteśmy w stanie efektownie zabudować nawet mocno ograniczoną przestrzeń, umożliwiając inwestorom wygodne korzystanie z wyposażenia niezależnie od metrażu pomieszczeń.


Stylowe zabudowy na wymiar

Zabudowy na wymiar oferowane przez firmę Twoja Szafa zawsze przygotowywane są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu projektów, dzięki czemu możemy fachowo obsłużyć każdego klienta. Nasze zaangażowanie przełożyło się na odpowiednią renomę oraz zaufanie wśród inwestorów. Dowodem naszego profesjonalizmu może być fakt, że wielokrotnie przygotowywaliśmy zabudowy z rekomendacji innych klientów. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Twoja Szafa, która gwarantuje optymalny stosunek ceny do jakości oraz poziomu profesjonalizmu.

Kontakt

Twoja Szafa
ul. Modlińska 8
03-216 Warszawa

tel.: 600-11-00-11
pon-sob: 9.00-21.00
nd (robocze): 9.30-19.30
e-mail: twoja_szafa@interia.com

Punkty ekspozycyjne

AUCHAN Modlińska
ul. Modlińska 8 Warszawa
tel.: 600-11-00-11

 

 


AUCHAN Łomianki
ul. Brukowa 25 Łomianki
tel.: 600-69-00-69

© Twoja Szafa - All Rights Reserved.