Meble na wymiar w Warszawie

Meble na wymiar w Warszawie

Meble na wymiar w Warszawie można wykorzystać w warunkach domowych czy w biurach. To rozwiązanie dla osób, które preferują wysoką jakość i wyposażenie dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz możliwości jakie dają konkretne pomieszczenia. Świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie powierzchnia jest nieregularna i jej aranżacja sprawia problemy. Istotne jest także to, iż takie umeblowanie wcale nie musi być droższe niż to w sklepach. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Spis treści
Czym się charakteryzują?
Odpowiednie do biur i domów
Skorzystaj z naszej oferty
Co możemy zaproponować?
Wysoka jakość w dobrej cenie


Co warto wiedzieć o meblach na wymiar w Warszawie?

Po meble na wymiar w Warszawie sięgają osoby, które są nastawione na spersonalizowane wyposażenie. Takie projekty są dobierane indywidualnie pod kątem wymagań klienta. Projektant może sugerować dobre rozwiązanie, lecz ostatnie słowo należy do zamawiającego. W ten sposób można optymalnie wykorzystać przestrzeń i zdecydować się nawet na zabudowę wykonaną pod sam sufit. Zwykle jest to niemożliwe w przypadku gotowych mebli, które z zasady mają być dość uniwersalne. Dzięki temu wykorzystasz również wszelkie problematyczne rejony w domu, a więc skosy, wnęki czy narożniki.


Indywidualne projekty

Nieskrywanym atutem takiego rozwiązania jest fakt, że każdy projekt na swój indywidualny, oryginalny charakter. Konsultując się z projektantem możesz zamówić mebel maksymalnie funkcjonalny, ale też w pełni wpisujący się w twoje oczekiwania. Ten element personalizacji, zarówno w kontekście aspektów typowo praktycznych, jak i stylistyki, jest czymś co nie występuje w kontekście gotowych mebli ze sklepów. Te są wykonywane masowo i mają być uniwersalne, wpisując się w oczekiwania jak największej grupy klientów. Nigdy nie są jednak w 100% takie jakbyś chciał - tak będzie z kolei przy takich na zamówienie. Znajduje to odzwierciedlenie także w jakości, gdyż masz wpływ choćby na wykorzystane materiały.


Dopasowanie do przestrzeni

Oczywiście głównym plusem jest idealne dopasowanie takich mebli do aranżowanej powierzchni. Jest to jeden z największych problemów w przypadku kupowania wyposażenia gotowego. Musisz wtedy mierzyć szerokość poszczególnych elementów i dopasowywać je, lecz rzadko kiedy uda się spasować takie meble tak, żeby pokryły cały wyznaczony fragment. W wariancie na wymiar nie ma z tym oczywiście problemu. Nie będzie też kłopotów z częściami wyposażenia wystającymi poza obrys ściany i ograniczającymi przestrzeń przemieszczania się po pokoju. Rzecz jasna zamawiając takie elementy masz okazję wykorzystać wszelkie rejony domu, których nie byłeś w stanie zagospodarować z wykorzystaniem sklepowego sprzętu. Flagowym przykładem są szafy wnękowe, które pozwalają wykorzystać w zasadzie każdy centymetr takiego obszaru. Z powodzeniem zaaranżujesz także powierzchnię pod skosami. Wybierając takie meble możesz zaplanować zabudowę pod sam sufit, która marzy się wielu osobom. Jest to niezwykle trudne do utworzenia z gotowego wyposażenia, które zwykle osiąga wymiary pozostawiające niepraktyczną lukę między szczytem mebla, a sufitem.


Meble biurowe i pokojowe na wymiar w Warszawie

Możesz zdecydować się nie tylko na meble pokojowe na wymiar w Warszawie, ale i na warianty biurowe. W tym zakresie popularne są zamówienia dopasowanych biurek, ale warto pomyśleć choćby nad praktycznymi szafami na dokumenty czy akcesoria. Takie wyposażenie będzie również optymalne do różnych rejonów domów i mieszkań. Umeblowanie na zamówienie świetnie sprawdzi się w sypialniach, salonach, garderobach, gabinetach czy jakichkolwiek innych pomieszczeniach, gdzie chcesz maksymalnie wykorzystać przestrzeń lub zakryć jakieś nieregularności.


Co można zamówić do biura?

W przypadku biur zwykle w pierwszej kolejności myśli się o biurkach i rzeczywiście w ten sposób można zamówić takie, które będą ergonomiczne i komfortowe. Zainteresowanie mogą wzbudzać także stoły. Warto zastanowić się jednak nad innymi elementami wyposażenia, które są dedykowane do przechowywania różnych przedmiotów. Regały czy szafy na wymiar mogą być znakomitym rozwiązaniem w celu maksymalnego wykorzystania przestrzeni biurowej i zyskania pojemnych mebli do trzymania różnego rodzaju akcesoriów lub dokumentów firmowych.


W jakich pomieszczeniach w domu się sprawdzą?

Tak naprawdę takie meble można wykorzystać niemal w każdej części domu czy mieszkania. Może to być dobry pomysł w kontekście aranżacji kuchni czy łazienki, a więc obszarów, które nie są zwykle duże, więc muszą być starannie rozplanowane. Choćby szafy na wymiar rewelacyjnie pasują też jednak do sypialni oraz przedpokojów. Możesz decydować przy tym o liczbie czy rodzaju komór, szuflad i półek, tak żeby mebel wpasował się w twoje potrzeby. Umeblowanie na zamówienie warto wybrać w celu zaaranżowania wszelkich przestrzeni mieszkalnych ze skosami, wnękami czy pustych narożników. Korzystając z nich możesz przykładowo przemienić wolne pomieszczenie na poddaszu w funkcjonalny pokój użytkowy lub garderobę.

Meble do pokoju


Czym meble na wymiar w Warszawie mogą być tanie? Sprawdź naszą ofertę i zapytaj o cenę

Mamy dla Was dobrą wiadomość. Meble na wymiar w Warszawie mogą być tanie! Ich ceny wcale nie muszą być znacząco wyższe od produktów dostępnych w zwykłych sklepach. Wynika to przede wszystkim z niższej marży. Łączy się to jednocześnie z wysoką jakością takiego wyposażenia, a jako zamawiający masz wpływ na wiele rzeczy, od wymiarów i samego układu mebla, po materiały wykorzystane do jego stworzenia. Jeśli poszukujesz taniego, ale dobrej klasy umeblowania do swojego domu czy biura, to zachęcamy do wybrania naszych usług.


Nasza oferta

Funkcjonujemy na rynku od 1995 roku i w tym czasie wykonaliśmy naprawdę wiele zleceń na terenie stolicy oraz okolic. Renomę i zaufanie klientów zawdzięczamy uczciwości oraz przede wszystkim wysokiemu standardowi. Wykonujemy meble na zamówienie przeznaczone do różnych pomieszczeń. Możemy przygotować biblioteczki, garderoby, wyposażenie do przedpokojów, sypialni czy salonów. Możemy pomóc w zaaranżowaniu wnęki lub narożnika przestronną szafą oraz przygotowaniem zabudowy, nawet w obszarze znajdującym się pod skosem. Zachęcamy do kontaktu, ponieważ cechuje nas indywidualne podejście do potrzeb klientów.


Korzystne ceny i wysoka jakość

Wykonywane przez nas meble są naprawdę wysokiej jakości, co potwierdzamy gwarancją nawet do 7 lat. Jednocześnie oferujemy atrakcyjne ceny, co wiąże się z tym, iż stosujemy mniejsze marże. Tym samym płacisz naprawdę za to co otrzymujesz, a przy tym masz wpływ między innymi na dobór wykorzystanych surowców. W kontekście materiałów drewnianych mamy do zaoferowania wypełnienia Rattan i Bambus. Możemy przygotować zabudowy z lakierowanego MDF, dostępne w wariantach półmatowych lub na wysoki połysk. Ich uzupełnieniem mogą być profile obramowań polakierowane z wykorzystaniem barwy z tej samej palety. Coraz częściej jako wypełnienia stosuje się lustra, a także szkła lakierowane Lacobel - te dostępne są w kilkudziesięciu opcjach kolorystycznych. Możesz zdecydować się na szkła matowe lakierowane (Metalac) lub szkła mleczne (Lacomat). W ofercie znajdują się również szkła bezbarwne i bezbarwne przydymiane (Antisol). Odważnym, ale ciekawym wyborem są grafiki na szkle - może to być w zasadzie dowolny obraz czy fotografia, która pojawi się jako wypełnienie szafy. Rzecz jasna masz też wpływ na wymiary, stylistykę czy nawet układ komór w meblach, zatem z pewnością wykonamy dla Ciebie wyposażenie doskonale dopasowane do potrzeb. Meble na zamówienie są wysokiej jakości i tworzone pod konkretny wymiar. Oznacza to nie tylko stylowy wygląd, ale i wyposażenie doskonałe pod względem funkcjonalnym. Możesz je wykorzystać w różnych rejonach domu, mieszkania czy nawet biura. Jeśli poszukujesz dobrej jakości umeblowania tego typu, w atrakcyjnej cenie, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Kontakt

Twoja Szafa
ul. Modlińska 8
03-216 Warszawa

tel.: 600-11-00-11
pon-sob: 9.00-21.00
nd (robocze): 9.30-19.30
e-mail: twoja_szafa@interia.com

Punkty ekspozycyjne

AUCHAN Modlińska
ul. Modlińska 8 Warszawa
tel.: 600-11-00-11

 

 


AUCHAN Łomianki
ul. Brukowa 25 Łomianki
tel.: 600-69-00-69

© Twoja Szafa - All Rights Reserved.